Електрична зубна щітка - це такий вид зубної щітки, у якій щетинки самостійно можуть здійснювати обертальні рухи, а також рухаються вгору-вниз, вперед - назад і в сторони, за допомогою електричного моторчика, який знаходиться в корпусі щітки і живиться від батарейки, або акумулятора .

Зуби - візитна картка кожної людини. Білосніжна усмішка завжди робить людину привабливішою для оточуючих. Але, наші зуби набувають блискучий вигляд, тоді коли вони здорові, а для цього ми зобов'язані забезпечити їм щоденний і правильний догляд.

Про механічні, звичайні щітки знають всі. Але далеко не всі знають, скільки часу має тривати процедура очищення і як це технічно правильно зробити.

Зубна електрощітки вирішила цю проблему. Завдяки цьому винаходу, встаючи рано вранці і прямуючи до ванної кімнати, нам вже не потрібно зосереджуватися на очищенні ротової порожнини, замислюватися про це і засікати час, необхідний для ранкової гігієни - таке пристосування останніх моделей це зробить за нас з вами.

Електричні зубні щітки бувають декількох видів:

1. Звичайні (стандартні). Якісно очищають порожнину рота. До них, в основному, відносять перші моделі, які були не всім рекомендовані через високу жорсткості щетинок. Зараз якість виробів істотно підвищилася, щетинки роблять набагато м'якше.

2. Звукова зубна щітка. Це більш досконала модифікація, в порівнянні з першим видом. Основа її роботи - спеціальний механізм звукової вібрації, який знаходиться в голівці щітки. Під час чищення, чути звук руху щетинок. Відрізняється тим, що під час роботи приборчика, створюється активний потік рідини з сумішю води, зубної пасти і слини за рахунок певного руху щетинок, що здійснюють коливальні рухи із заданою величиною амплітуди і частоти. Чудово очищає порожнину рота від нальоту (більш, ніж на 80%), ефективно вичищає міжзубний простір і під яснами, що особливо важливо для людей, схильних до прикореневого карієсу (карієс під яснами). Крім того, звукова модель максимально захищає від травм емаль, тверду тканину зубів і пародонту, очищення відбувається без напруги, м'яко і безболісно. В тому числі, мають кілька режимів і швидкостей, а також - таймер, який орієнтує на рівномірність процедури. І, що дуже важливо, прилад відключається через 3 хвилини, тобто регулює оптимальний час догляду за зубами. Особливо це підходить діткам, які поки ще не вміють, а часом просто вередують і не хочуть добре чистити зубки. Для них створено спеціальну модель - електрична зубна щітка дитяча. Для малюків та їхніх батьків, такі пристосування останніх модифікацій - просто знахідка, так як відпадає необхідність стежити за дитиною, поки вона робить ранковий туалет, оскільки вона, з захопленням, все робить сама. Результат: здорові зуби дитини і заощаджений ранковий час - батькам.

3. Ультразвукова зубна щітка. Це новітня розробка в області гігієни рота. Очищення відбувається за рахунок високочастотних звукових вібрацій, що дозволяє максимально ефективно очистити порожнину рота при мінімумі рухів. У порівнянні з звуковими моделями, працюють на більш високих частотах вібрацій. Але у них є ряд протипоказань: коронки, пломби, реставрації.

Важливою перевагою звукових щіток, в порівнянні зі звичайними ручними (чуттєвими), крім перерахованих моментів, є можливість здійснювати щоденний масаж ясен, що благотворно позначається не тільки на стані самих ясен, а й, відповідно, на здоров'я зубів. Оснащення приладів додатковими функціями (датчик тиску, наприклад та інші) робить процес чищення більш корисним, зручним і комфортним.

Купити електричну зубну щітку можна в магазині медтехніки «Ортоп». Тут представлені найактуальніші, що користуються підвищеним попитом, моделі (виробництво - Японія). Консультанти магазину завжди готові надати вичерпну, точну, кваліфіковану інформацію та відповісти на питання, які Вас цікавлять.
Здійснюється безкоштовна доставка по Києву, а також по всіх регіонах України компанією «Нова Пошта».

У догляді за зубами важливий ще такий прилад, як іригатор ротової порожнини.
Його призначення - якісне видалення нальоту, залишків їжі, масаж ясен на високому рівні, за рахунок досить потужних, множинних пульсацій води, або лікарських відварів. Деякі портативні моделі, за своєю ефективністю, практично нічим не відрізняються від стаціонарних установок, в лікувальних установах. Завдяки цьому приладу, Ви можете, не виходячи з дому, повноцінно подбати про здоров'я і красу своїх зубів, так як він здатний впоратися з такими проблемами, як:

  • попередження карієсу;
  • профілактика захворювань ясен, в тому числі таких неприємних, як пародонтоз, гінгівіт і пародонтит;
  • усунення поганого запаху з рота;
  • попередження появи зубного каменю;
  • якісний догляд за мостами, коронками, брекетами, имплантами, ретейнер, встановленими в порожнині рота.

Медмагазин «Ортоп» пропонує іригатор для порожнини рота останнього покоління, виробництва - Японія, який, поряд з високою якістю роботи, максимально ефективний.

Всі електричні прилади по догляду за ротовою порожниною нових модифікацій, не вимагають наявність у ванній кімнаті додаткових розеток, або батарейок, так як працюють на акумуляторі.

Стоматологи рекомендують міняти зубну щітку 1 раз в 3 місяці. Якщо Ви вирішили купити електро зубну щітку, досить замінити в ній тільки головку з щетиною, яка стоїть зовсім недорого.

І пам'ятайте: здоров'я Ваших зубів - це не тільки краса, привабливість і чисте дихання, це здоров'я всього Вашого організму, оскільки вогнище інфекції в порожнині рота негативно впливає на загальний стан людини. Спостереження вчених в цій галузі, призвели до невтішних висновків: зіпсовані зуби мають негативний вплив не тільки на суглоби, серцевий м'яз і так далі, але навіть сприяють утворенню та розвитку онкології. Бережіть себе.