Реанімаційне обладнання - технічні засоби, які використовуються для надання невідкладної медичної допомоги та подальшого контролю за станом пацієнта.

Реанімаційне обладнанняОбладнання для реанімації включає наступні пристрої:

Агрегати підтримують людську життєдіяльність протягом періоду, коли органи не можуть повноцінно виконувати свої функції.

 

Аспіратори

Аспіратор портативний реанімаційний на акумуляторах або з ручним приводом допомагає швидко очистити дихальні шляхи пацієнта від сторонніх речовин. Після цього лікарі можуть проводити подальші процедури реанімації - підключення до джерела кисню або апарату ШВЛ.

В екстрених випадках реанімаційний аспіратор - єдиний інструмент для забезпечення виживання, тому пристрій присутній в кожній машині швидкої допомоги.

 

Апарат для штучної вентиляції легень(ШВЛ)

Апарат ШВЛ для дітей, дорослих і новонароджених - пристрій для примусового нагнітання в легені дихальної суміші з зрідженого повітря і чистого кисню при одночасному виведенні вуглекислого газу.

Підключення пацієнта проводиться інвазивним (з трубкою) або неінвазивним (з маскою) способом. Подача газу може бути від центральної розводки і безпосередньо від балона або кисневого концентратора. Деякі моделі мають вбудовані турбіни, всмоктують повітря прямо з атмосфери.

Апарат ШВЛ для дітей та новонароджених відрізняється від «дорослого» розміром трубок і масок для інтубації і можливістю швидкого перемикання з конвекційної вентиляції на високочастотний осциляторний.

 

Зволожувач дихальних сумішей

Зволожувач дихальних сумішей призначений для підвищення температури і насичення газоповітряної суміші вологими парами. Вбудовується в схему за участю апарату ШВЛ, апарату інгаляційної анестезії або кисневого концентратора.

 

Мимовільна зміна встановлених показників може супроводжуватися звуковим сигналом.

 

Концентратор кисню

Кисневий концентратор виділяє кисень з атмосфери за принципом «молекулярного сита», проганяючи повітря через абсорбційну ємність. На виході виходить газова суміш з концентрацією кисню 93-96%, очищена від пилу і мікроорганізмів.

Готовий кисень можна зібрати в кисневу подушку або відразу дати пацієнту через маску або канюлю.

 

Наркозно - дихальний апарат

Наркозно - дихальний апарат забезпечує загальну анестезію за допомогою дозованих рідких і газоподібних анестетиків. Працює в комплексі з апаратом ШВЛ в разі, коли пацієнту необхідна інтубація під наркозом.

Суміш яка надходить в легені набуває показники температури і вологості, підібрані відповідно до стану хворого.

 

Дефібрилятор

дефібриляторДефібрилятори - пристрої, що дозволяють проводити електроімпульсну терапію при порушеннях серцевого ритму або зупинці серця.

Дефібрилятор - обов'язковий елемент оснащення кардіологічного відділення, блоку реанімації та інтенсивної терапії, а також машини швидкої допомоги.

 

Пальцеві датчики

Датчик пальцевий для дорослих і дітей (пульсоксиметричний датчик) - частина системи для відстеження стану пацієнта в палаті інтенсивної терапії. Затиск, який надягає на палець, відстежує рівень насичення крові киснем і частоту серцевих скорочень.

Датчик ізолюється від електромагнітного впливу навколишнього апаратури і підключається до монітора, що відображає дані стану хворого, через захищений кабель.

Датчик для новонароджених, недоношених володіє меншими розмірами і відрізняється особливо м'яким матеріалом в місці контакту затиску з тілом.

 

Монітор пацієнта

Монітори пацієнта - рідкокристалічні дисплеї, на які виводиться інформація з одного або декількох датчиків, що зчитують показники життєдіяльності пацієнта. Вбудовані джерела звуку сповіщають медперсонал про зміни критичних параметрів.

 

Де купити

Магазин медичних товарів «Ортоп» пропонує купити обладнання для реанімації з доставкою по Києву і території України. На сайті представлені апарати та витратні матеріали, необхідні для оснащення блоків інтенсивної терапії, палат реанімації і машин швидкої допомоги.