Ортопедична подушка - запорука здорового сну

Анатомічна подушка - забезпечує правильне розташування хребта під час сну і грає не останню роль в постачанні до головного мозку кисня. Цей виріб застосовується скоріше як профілактичний засіб, ніж є методом лікування. З його допомогою можна попередити виникнення або розвиток остеохондрозу.

Основна особливість ортоподушок полягає в формі і наповненні: ця постільна приналежність враховує анатомічні особливості людини. Найчастіше вона являє собою виріб, уздовж країв якого розташовані один або два валика. Сам же матеріал не повинен бути надто м'яким, оскільки основна її функція - підтримка шиї і голови.

У нас ви підберете ті подушечки, які забезпечать комфорт і під час відпочинку, і під час роботи. Їх властивості залежать як від розміру і форми, так і від матеріалів, з яких вони зроблені. Для виготовлення аксесуарів можуть застосовуватися такі матеріали:

 • латекс: ортопедичні подушки з цього синтетичного матеріалу мають пружну структуру, вони не провалюються під вагою тіла, а лише частково прогинаються. Це забезпечує хорошу підтримку, а також запобігає пітливість за рахунок того, що матеріал пронизаний найдрібнішими порами. В ортопедичних подушках з латексу не заводяться пилові кліщі, їх можна прати вручну або в пральних машинах;
 • пінополіуретан: матеріал, який також відрізняється легкістю і безпечністю, а вироби з нього беруть форму тіла під впливом тепла і тиску. У нашому медмагазині можна купити ортопедичні подушки з пам'яттю за демократичними цінами. Під час сну на ній у вас розслабляються м'язи спини і шиї, поліпшується циркуляція фізіологічних рідин, зменшуються болі в спині і головні болі, проходять набряки під очима, колір обличчя набуває здорового відтінок;
 • файбер: м'який матеріал, який, здебільшого, використовується для виготовлення дитячих ортопедичних подушок. Він довговічний і простий у догляді, що дуже важливо для речей цієї категорії.

Також для виготовлення орто подушок можуть використовуватися і інші матеріали, в тому числі і натуральні (гречана лузга). Від цього залежить їх ціна, а також властивості. Вибір повинен залежати не тільки від особистих переваг, але і від рекомендацій лікаря-ортопеда.

Основні види і характеристики анатомічних подушок

Подушка ортопедическаяПодушки - це не тільки спальне приладдя. Їх асортимент великий, а використовуватися вони можуть під час роботи, подорожі і будь-яких інших видів діяльності, забезпечуючи правильне положення різних частин тіла. Вони бувають декількох видів:

 • для дорослих: одна з найбільших категорій. Можуть використовуватися в цілях профілактики виникнення порушень в організмі, а можуть з метою їх корекції або зменшення впливу несприятливих факторів;
 • для дітей: особливість організму дитини - його швидке зростання. Їх використання допоможе уникнути багатьох проблем, пов'язаних з неправильним формуванням скелета;
 • для новонароджених: такі вироби розроблені з урахуванням особливостей розвитку скелета і м'язів дитини раннього віку. Вони підійдуть як здоровим малюкам, так і тим, чиї м'язи або скелет постраждали в процесі складних пологів (кривошия, підвищений тонус) або через різних захворювань (рахіт). Крім того, такі ортопедичні подушки - незамінний аксесуар для недоношених дітей, чия кістково-м'язова система особливо вразлива. Використовуючи їх, можна забезпечити правильне положення дитини під час сну.

Як бачимо, ортопедичні подушки можна купити як для дорослих членів сім'ї, так і для малюків. Крім того, вироби класифікуються і за призначенням. У нас можна купити такі їх види:

 1. для інвалідних крісел: забезпечення правильного і зручного положення тіла;
 2. Для поїздок: вироби U-подібної та іншої форми;
 3. для автомобілів: можуть використовуватися як водіями, так і пасажирами;
 4. ортопедичні подушки для дітей і новонароджених;
 5. для підтримки голови, шиї, спини: часто використовують в якості профілактичних засобів люди, які страждають на остеохондроз та іншими дегенеративними захворюваннями;
 6. для сидіння: необхідні для запобігання застійних явищ в області малого тазу і ін.

Ортопедична подушка - як вибрати?

Ортопедична подушкаНижче наведені основні положення, що дозволяють знайти свій ідеальний варіант, який допоможе прокидатися в прекрасному самопочутті і хорошому настрої. До них відноситься наступне:

 • якщо ви вважаєте за краще спати на спині, вибирайте виріб з відносно жорсткою основою і валиком висотою від 8 до 10 см;
 • для любителів сну на животі ідеальним варіантом стане м'яка невисока подушечка;
 • м'якість матраца також слід враховувати, визначаючись з висотою валика;
 • підкладання руки під даний аксесуар свідчить про його недостатній висоті;
 • якщо на ранок в плечах і шиї ви відчуваєте неприємні відчуття, це говорить про невідповідність матраца і подушки;

З огляду на дані рекомендації, ви обов'язково підберете відповідну лікувальну подушку.

Де я можу купити ортопедичну подушку?

Скористайтеся послугами нашого інтернет-магазину ортопедичних товарів і медтехніки "Ортоп", адже покупка тут має свої незаперечні переваги, які залучають все нових клієнтів:

 • щоб визначитися з сподобалася моделлю, вам буде потрібно мінімум часу. Це великим асортиментом продукції, яку можна знайти на сторінках нашого каталогу (виробники Qmed, «Реабілітімед», «Трівес»);
 • в разі виникнення питань за їх роз'ясненням завжди можна звернутися до наших консультантів безкоштовно;
 • висока якість продукції і доступні ціни в Україні;
 • відмінний рівень сервісу.

Ми підберемо і оперативно доставимо анатомічну подушку в будь-яке місто України. Турбота про здоровий сон - це наша робота!