Давно хотіли купити ортопедичну подушку, але не знаєте, яку краще вибрати? Рекомендуємо звернути увагу на продукцію торгової марки Qmed (Польща). Це всесвітньо відомий виробник ортопедичних виробів, що випускає не тільки орто-подушки, але і широкий асортимент інших товарів для здоров'я.
Всі матеріали, використовувані для їх виготовлення, тут відрізняються безпекою і гіпоалергенністю. Головним же достоїнством продукції Кьюмед є висока ефективність, заснована на ретельно продуманій анатомічній формі і застосуванню спеціальних наповнювачів.
Видове різноманіття і особливості ортопедичних подушок польської компанії Кюмед:

· Подушки для сну. Класичні прямокутні моделі вважаються універсальним варіантом. Вони підходять для сну в різному становищі (на спині, боці або животі) і створюють високий рівень комфорту під час відпочинку. Також в асортиментній лінійці бренду представлені подушки анатомічної хвилеподібноі форми (з двома валиками різної висоти), які забезпечують поліпшену підтримку голови та шиї, відмінно розслаблюють м'язи і знімають напругу з хребта.
· Ортопедичні подушки-валики. Застосовуються для підтримки оптимального стану шиї і розвантаження м'язів під час відпочинку або тривалого перебування в сидячому положенні. Також ортопедичні подушки Qmed допомагають зменшити больові відчуття при остеохондрозі і інших патологіях шийного відділу хребта.
· Подушки для подорожей. Завдяки спеціальній U-образній формі відмінно підтримують голову і шию, знімаючи надмірне напруження з м'язів.
· Ортопедична подушка для спини. Незамінна річ для людей, які страждають від болю в попереку. Подушка легко кріпиться до спинки стільця або офісного крісла, а її наповнювач прекрасно пристосовується до контурів тіла. Таким чином, виріб відмінно підтримує і розвантажує хребет, зменшує хворобливі відчуття і забезпечує більший комфорт під час сидіння.
Також в каталозі Ви знайдете спеціальні моделі для сну на животі (у формі метелика або арки), ортоподушкі для дітей, новонароджених і т.д. Фахівці інтернет-магазину «Ортоп» з радістю допоможуть у виборі відповідного варіанту на будь-який випадок життя та дадуть вичерпні відповіді на всі запитання. Щоб отримати безкоштовну консультацію, просто зателефонуйте нам по телефону або скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті.
Бажаємо всім міцного здоров'я!