Бандаж на лікоть

В якості профілактичного заходу, для зменшення ступеня навантаження на суглоби і м'язовий апарат після травм застосовують бандаж на ліктьовий суглоб. Ортопедичні вироби, що попереджають виникнення травм під час тренувань затребувані у спортсменів. У побуті бандаж на лікоть використовують пацієнти травматологічних відділень для прискорення процесу загоєння.

Для яких цілей використовується бандаж на лікоть?

Фіксатор ліктьового суглоба, який ви можете купити в нашому інтернет-медмагазині, виробляється з високоякісної еластичної тканини. Для безпечного застосування виготовляється бандаж для ліктя з гіпоалергенного матеріалу. Забезпечення якісної фіксації суглоба забезпечується завдяки безшовній технології. Як показує практика, ортез на лікоть прискорює процес одужання на 8-12 днів від звичайних показників.

Бандаж для ліктя є надійним фіксатором, який обмежує амплітуду рухів. В процесі носіння відбувається легкий масаж і додаткове зігрівання пошкодженого суглоба, що сприяє прискоренню регенерації. У продажу є моделі лікувального виду, які надягають на верхню частину передпліччя. Такий виріб зменшує навантаження на суглоби і допомагає уникнути додаткового пошкодження зв'язок.

Різновиди бандажів

Наш магазин пропонує споживачам купити за низькою ціною з доставкою різні види медичних налокітники. На вибір пропонують два основних види:

  • еластичний бандаж на лікоть для профілактики, виготовлений з трикотажу, доповнений силіконової вставкою і ременями для регулювання;
  • ортез - складна конструкція, що складається з тканини і жорстких деталей, покликаних надійно фіксувати хворобливий суглоб.

Другий вид рекомендується використовувати для лікування розривів зв'язок, переломів і в ході відновлення в післяопераційний період.

Як вибрати і купити бандаж на лікоть

Бандаж на лікотьВибрати і придбати товари для здоров'я, можна в нашому спеціалізованому магазині. Щоб купити якісний бандаж на ліктьовий суглоб, необхідно оцінити характер травмування. Якщо потрібен спортивний фіксатор для легкої підтримки, підійде еластична модель з щільної тканини. Він не має додаткових елементів, і продається за доступною ціною.

Для підтримки суглобів в період загострення захворювань рекомендується використовувати налокітники з силіконовими вставками або металевими спицями. Під час терапії переломів і інших серйозних ушкоджень рук необхідний жорсткий бандаж на лікоть, який можна купити в нашому магазині. Це виріб оснащено металевими спицями, шкіряними ременями і спеціальними застібками.

Бандаж для ліктя необхідно купити і регулярно використовувати спортсменам. Профілактичний виріб дозволить уникнути травм під час великих навантажень, які відчувають суглоби протягом тренувань. Щоб не помилитися у виборі товару, рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Особливості використання та правила догляду за бандажами на лікоть

Бандаж на лікоть рекомендують використовувати і як профілактику травм, і в період відновлення або лікування захворювань. У профілактичних цілях ортопедичний виріб потрібно вдягати при перших хворобливих відчуттів в області ліктя.
У гострий період та після травми носити бандаж на ліктьовий суглоб потрібно регулярно до відновлення. Час носіння, модель бандажа, що фіксує, допомагає підібрати лікар-ортопед. Для забезпечення терапевтичного ефекту виріб має бути підібраний з урахуванням показань до використання, характеру травми чи захворювання, розміру.
Під час сну та тривалого відпочинку бандаж потрібно знімати. Також важливо забезпечити правильний догляд за ним:
● прати бандаж слід у міру його забруднення вручну в теплій воді з додаванням мила;
● виріб не можна сильно викручувати, щоб не порушити цілісність;
● сушити бандаж слід у розправленому вигляді у добре вентильованому приміщенні, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів (також не можна сушити виріб на радіаторах опалення).
Зберігається бандаж у сухому місці за кімнатної температури. Неприпустиме попадання вологи та вплив інших зовнішніх факторів.
Якщо ви шукаєте, де можна купити бандаж на лікоть, то найкращу пропозицію за ціною, вибором та якістю виробів знайдете на нашому сайті. Тут ви також зможете отримати професійну допомогу у підборі відповідної моделі та консультації щодо її використання.