Палиця для ходьби: коли і кому вона потрібна

тростина для людей похилого віку

Щоб людям похилого віку або тим, хто проходить реабілітацію після травми, було простіше пересуватися, були створені спеціальні медичні тростини. Вони розроблені з урахуванням всіх особливостей дорослої людини, допомагають правильно розподіляти вагу і дають можливість створювати оптимальну підтримку при ходьбі.

Сьогодні можна купити тростини для дорослих не тільки звичайні з дерева, а й досить оригінальні на вигляд і дизайн, виконані з легкого металу або пластику. Такі види міцніші і довговічніші. Палки для ходьби допомагають пересуватися інвалідам, кульгавим або людям похилого віку, роблячи прогулянку простіше і легше. Придбати тростину для інваліда та літньої людини не складе труднощів. Для цього достатньо замовити її на сайті і отримати в обумовлені терміни.

Види опорних тростин і їх характеристики

Є кілька різновидів палиць для ходьби. Вони різняться в залежності від конструкції і технічних можливостей.

  • Стаціонарні. Такі палиці для ходьби не складні у виконанні і не дуже дорогі. Вони можуть мати різьбу, різні відтінки, візерунки або малюнки. Також при виборі такого варіанту тростини варто спиратися на вагу людини, його зріст. Випускаються моделі з лямками для кисті, які допомагають уникнути втрати. Стаціонарні тростини відрізняються своєю простотою, надійністю і відносно низькою ціною. Виготовляють ці пристосування з дерева, металу або пластику. Всі ці моделі можна знайти в нашому медмагазині. Вони мають нерегульовану структуру. Класифікувати цей вид реабілітаційного засобу можна не тільки за матеріалом і зовнішнім виглядом, але і за вагою, максимальному навантаженні.
  • Телескопічні. Дані вироби мають можливість регулювання довжини. Тобто, при потребі можна поміняти розмір цієї палиці для ходьби. Її підбирають дуже високим або низьким людям. Робляться ці опорні тростини з легких матеріалів. Такі палиці для ходьби доповнюються зручними ручками, за які приємно триматися, і іншими аксесуарами. Телескопічна палиця для ходьби відрізняється своєю універсальністю. Подібні пристосування мають складну конструкцію, а це значить, що можна налаштувати довжину під зріст. Тому товари даної категорії добре підійдуть і для дітей, і для літніх людей. Вони можуть виготовлятися з легких металів або з пластика. У каталозі ви зможете знайти моделі різного дизайну і ваги. Вироби часто доповнені ергономічними ручками та іншими аксесуарами для вашої зручності.
  • Квадроподи. Щоб ходити було зручніше, випускають так звані квадроподи. Така модель тростини для дорослих дає можливість ходити після операцій або травм, так як створює досить надійну опору людині. Ручка тростини зручна і приємна на дотик.

Квадроподи - це особливий вид опорної тростини, який додатково обладнаний чотирма невеликими ніжками. Коли людина тільки починає ходити після операції, даний вид забезпечить для неї максимальну ступінь опори. Квадроподи допомагають пересуватися людям з серйозними порушеннями опорно-рухового апарату. Моделі оснащені надійною структурою і ергономічним дизайном.

Процес вибору медичної тростини буде залежати від особливостей людини, її порушень, зросту і ваги. Також вийде підібрати варіанти щодо залучає вас дизайну.

Де купити медичну тростину для ходьби?

Замовити її ви можете в нашому інтернет-магазині медтехніки. Якщо у вас виникли питання, консультанти Ortop завжди готові вам допомогти. Ви можете уточнити деталі покупки (товару) або висловити свої індивідуальні побажання. Оформлення замовлення відбувається в оперативному режимі. Існує також доставка по Україні (сервіс "Нова Пошта"). Тому ви зможете придбати тростину в нашому магазині, навіть якщо перебуваєте за межами Києва. Доставка по столиці здійснюється безкоштовно. Також для клієнтів доступні знижки. Слідкуйте за нашими оновленнями і будьте здорові!