Масажери для тіла і ніг

Про сприятливий вплив масажу на здоров'я відомо з давніх часів. Навіть мінімальні маніпуляції допоможуть поліпшити самопочуття, зняти біль і розслабити м'язи. Причому такі процедури сьогодні цілком доступні людині в домашніх умовах - досить купити масажер для спини та шиї, або ж масажний килимок для ніг. Ортопедичний салон «Ортоп» пропонує великий вибір таких приладів, придатних як для дорослих, так і для дітей.

Масажер для тіла

Масажер для тіла - це найчастіше багатофункціональний електричний прилад з декількома типами насадок. Саме за рахунок цього їм можна опрацьовувати різні зони з різною інтенсивністю. Якщо в основному він буде використовуватися для спини і шиї, то краще брати модель на довгій ручці. Якщо ж Ви вирішили купити масажер для ніг, ідеально підійдуть стаціонарні підлогові масажери.

Електричні прилади можуть додатково оснащуватися інфрачервоним випромінюванням, а значить, будуть не тільки масажувати, але і прогрівати м'язи.

Бюджетним варіантом покупки стане механічний масажер. Він потребує великих зусиль, але при правильному використанні не менш ефективний, ніж електричний. Такі вироби випускаються з дерев'яними або пластиковими шипами, роликами або просто з гладкою поверхнею (наприклад, для лиця).

Масажна накидка

Масажна накидка дозволяє розслабляти м'язи спини, шиї, попереку і сідниць, не встаючи з крісла. Такі вироби мають кілька режимів, іноді оснащені функцією підігріву. Незважаючи на багатофункціональність, це досить компактні прилади. Тому купити масажну накидку для подорожей буде абсолютно правильним рішенням, адже її дуже зручно використовувати в салоні машини при довгих поїздках, накинувши на автомобільне сидіння.

Для розслаблення м'язів в шийному відділі хребта підійде масажна подушка. Її можна використовувати в положенні сидячи і лежачи, вибираючи при цьому відповідний режим інтенсивності. Подушка масажер підходить для зняття втоми, розслаблення і поліпшення сну.

Масажні килимки

Фахівці з акупунктури вважають, що на стопі зосереджені різні активні точки, впливаючи на які можна впливати на стан внутрішніх органів. У домашніх умовах найкраще з цим завданням впорається ортопедичний килимок. Регулярні заняття на ньому допомагають зміцнити весь організм.

Офіційна медицина також підтверджує ефективність таких процедур - лікарі рекомендують купити масажний килимок тим, у кого з'являються болі в ногах, набряклість та втома. Вплив на стопи допомагає поліпшити кровообіг і зняти ці неприємні симптоми.

Для наших малюків величезну користь принесе спеціальний ортопедичний килимок для дітей. Причому педіатри рекомендують займатися на ньому з раннього дитинства, коли маленька людина тільки почала ходити. Орто килимок допомагає правильно сформувати звід стопи, а значить перешкоджає розвитку плоскостопості. Ходьба по нерівній поверхні благотворно впливає на суглоби, зміцнює м'язи і зв'язки. Це важливо в період росту дитини, оскільки в цей час його опорно-руховий апарат ще недостатньо міцний.

Масажний килимок для дітей виготовляється з безпечних матеріалів які легко очищаються. Особливо зручні моделі, що складаються з декількох фрагментів, оскільки з них можна зібрати цілу доріжку.

Масажний килимок для ніг дитячий і дорослий може бути з пластиковими шипами, дерев'яними елементами, «морськими камінцями». Для розробки стопи і зміцнення м'язів найкраще підійде виріб з елементами різного типу.

Масажна ванночка для ніг

Гідромасажна ванна для ніг - електричний прилад, який поєднує функції масажу і гігієнічного догляду. З його допомогою можна зняти втому, важкість і біль в стопах, а також позбутися від мозолів і грубої шкіри. Тому купити ванночку для ніг варто тим, хто часто стикається з такими проблемами. Також вони незамінні в косметичних салонах, для проведення педикюру.

Основне завдання такого приладу - водний масаж. Але додатково ванночка для ніг може бути оснащена інфрачервоним випромінювачем, механічними масажними елементами, а також функцією сухого масажу.

Магазин ортопедичних товарів і медтехніки «Ортоп» пропонує вироби для масажу від провідних виробників, тому ви можете бути впевнені в якості придбаної речі. Щоб купити необхідний виріб, завітайте до одного з наших салонів або ж закажіть товар з доставкою додому. Ми завжди готові безкоштовно проконсультувати клієнтів і допомогти їм з вибором.