Ортопедичні подушки - незамінний аксесуар для турботи про комфорт і здоров'я. Щоб продовжити термін їх служби, інтернет-магазин медтехніки "Ортоп" пропонує Вам придбати спеціальні наволочки різної форми, зшиті з високоякісного текстилю. У нашому асортименті Ви знайдете такі види наволочок:
1. На квадратну подушку при геморої. Конструкція цього пристосування відрізняється наявністю поглиблення по центру. Вона призначена для зменшення тиску на тазостегнову зону і куприк. За рахунок цього переноситься навантаження тіла на тазові кістки, нормалізується відтік крові від цієї області, зменшуються
больові відчуття. Подушка для лікування і профілактики геморою може бути рекомендована практично всім, але особливу увагу заслуговують люди, що знаходяться в зоні ризику щодо цього захворювання:
● представники малорухомих, сидячих професій: офісні працівники, касири, швачки, водії і т.
д .;
● вагітні жінки, так як збільшений об'єм крові і зростаюча матка сприяють застійним явищам в судинах малого тазу;
● літні люди, у яких знижена еластичність судин поєднується з різними порушеннями кровообігу;
● хворі, які перенесли операцію в аноректальн
ій області, в тому числі і з приводу запущеного геморою;
● люди з надмірною вагою і шкідливими звичками - вкрай схильні до розвитку цієї хвороби.
2. На подушку "метелик", яка використовується для маленьких дітей, починаючи з дворічного віку. Модель доступна в декількох кольорах, виконана з гіпоалергенного матеріалу і, що дуже актуально для дитячих речей, не втрачає яскравості після част
ого прання. Якісна ортопедична подушка забезпечує правильну підтримку шиї і голови уві сні, що вкрай важливо для зростаючого організму.
3. На подушки для годування: серії "Relax" і "Classik" наволочки зшиті з бязі, а серія "Comfort" - з бязі і велюру. У перші місяці життя немовляти такі подушки значно полегшують життя мамі, знімаючи навантаження зі спини, рук, плечей і шиї, поки вона годує дитину. Надалі вони можуть використовуватися для розвиваючих ігор з малюком: спираючись на валики, малюк вчиться перевертатися, ставати на карачки і сідати.
4. На подушки для вагітних. На сайті представлені моделі "Universal-8" і "Universal-U", мають різну форму. Всі вагітні знають, як складно буває прийняти зручну позу для сну, особливо на пізніх термінах. Ортоподушк
и, виконані у вигляді літери "П" з рівними або вигнутими довгими валиками підтримують і спину, і живіт, даючи жінці можливість розслабитися і повноцінно відпочити. Після пологів цей аксесуар не втрачає своєї актуальності - його можна використовувати для годування малюка.

Придбати наволочки для подушок Ви можете: заповнивши форму замовлення на сайті магазину, зв'язавшись з нами по телефону з 9 до 18 годин, або відвідавши один з наших ортопедичних салонів. Менеджери нашої компанії безкоштовно проконсультують Вас по будь-якого питання. Приємних покупок!