Манжета, груша та адаптер для тонометра: робимо правильний вибір

При виборі аксесуарів для тонометра необхідно брати до уваги бренд і модель приладу. Перш, ніж купити манжету для тонометра, важливо коректно підібрати розмір, тому як точність вимірювань буде прямо залежати від антропометричних особливостей рук. Манжети для тонометрів дозволяють розширити область застосування приладу, наприклад, коли важливо вимірювати тиск у хворих з накачаної або об'ємної рукою, окружністю вище 32 см. Багато в чому тривалість експлуатації та якість результату залежить від матеріалу з якого вироблено медичний прилад.

Якщо вибирати оптимальний матеріал груші, то самими позитивними характеристиками володіє нагнітач з латексу. Мережеві адаптери, представлені в нашому медмагазині Ортоп можуть бути універсальними або фірмовими, в залежності від чого сумісно працюють з приладами одного або різних брендів.

Де і за якою ціною можна купити аксесуари для тонометра?

Терміново замінити адаптер що вийшов з ладу, зламану грушу або будь-який аксесуар для вимірювача тиску можна відвідавши магазин медичних товарів Ortop. На нашому сайті в широкому асортименті представлена ​​манжета для тонометра Microlife, Little Doctor і інших світових виробників. Ми реалізуємо якісну продукцію, а також пропонуємо широкий асортимент аксесуарів до неї. Іноді простіше і дешевше замінити одну деталь, ніж купувати дорогий прилад через одну зламану деталь.