Різні ортопедичні пристрої для відпочинку, зручного сидіння, в дорогу, на прогулянку зараз мають великий попит. Вони допомагають тілу прийняти правильне положення та зняти навантаження на хребет в умовах, коли доводиться довго і нерухомо сидіти. У цій статті пропонуємо до Вашої уваги дуже зручні масажні подушки килимки ТМ Ортек з унікальним функціоналом. Їх можна використовувати для сидіння за будь-яких умов: в автомобілі, домашньому або офісному кріслі, на вуличній лаві. Дані вироби попереджають біль у спині, забезпечують оптимальну терморегуляцію та комфорт.

Види та призначення подушок

Під брендом Ortek виробляється кілька найменувань ортопедичних масажних виробів:
• надувна масажна подушка на сидіння для використання на будь-яких кріслах, стільцях та інших поверхнях;
• силіконовий килимок для сидіння з масажним ефектом.
Подушки ефективно позбавляють дискомфорту при тривалому перебуванні в сидячому положенні, розслаблюють м'язи та забезпечують м'який масажний ефект. Вони призначені для людей, яким протягом дня доводиться багато сидіти:
• водіям та пасажирам;
• офісним працівникам;
• всім, кому часто доводиться сідати на холодні чи тверді поверхні (наприклад, мамам, що гуляють на вулиці з дітьми).

Функціональні особливості виробів

Бренд Ortek з'явився на ринку завдяки українській компанії «ТД Олві», яка вже понад 10 років виробляє та успішно реалізує ортопедичні та медичні товари під кількома торговими марками. Її основні напрямки – ортопедичне взуття, подушки різного призначення, масажні вироби для дітей та дорослих. Під ТМ Ortek випускається ціла низка ортопедичних товарів: тренажери для спини, роликові масажери, масажні м'ячі та килимки, подушки для сидіння.
Ортопедичні подушки Ортек – це інноваційні вироби з унікальним дизайном та функціональністю. Вони мають свої особливості:
• зручність у використанні – вироби легкі та компактні, подушку при необхідності можна скласти, а потім накачати за допомогою невеликого насоса, що входить до комплекту;
• довговічність та зносостійкість – подушки не втрачають свою форму після прання та багаторазового складання;
• легкість у догляді – для видалення забруднень виріб достатньо помити теплою водою;
• безпека та екологічність – у виробництві виробів використовуються гіпоалергенні матеріали, що не мають запаху, не ковзають та приємні на дотик: силікон, силікагель;
• хороша терморегуляція - забезпечується за рахунок повітряного прошарку між масажними елементами, та й самі матеріали не чутливі до дії навколишніх температур.
Купити ортопедичну подушку для сидіння ТМ Ortek можна купити в інтернет-медмагазині «Ортоп». Наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-якого питання, допоможуть обрати виріб та оформити його доставку до Вашого населеного пункту.