Ортопедичні подушки Ортекс: турбота про здоров'я у будь-якому віці.
Напевно ви чули про ортопедичні подушки, які забезпечують профілактику та лікування захворювань кістково-м'язової системи та знімають навантаження на шию та хребет. Вони показані до застосування людям із симптомами у шийному, грудному, поперековому відділах хребта. Полегшують стан при проблемах із колінами.
«Ортекс» - один із виробників ортопедичної продукції, яка вже понад 15 років продається на території України. Хоча основна спеціалізація компанії – ортопедичне взуття, під її маркою випускаються різні види виробів. Товари мають сертифікат міністерства охорони здоров'я.
Ортопедичні подушки «Ортекс» допоможуть людям будь-якого віку, починаючи від народження.
Подушки для новонароджених від фірми «Ортекс» виготовлені з гіпоалергенних матеріалів – файбера та бавовни – та підходять для немовлят від місяця до року. Показані для профілактики та лікування кривошиї, допомагають правильно формувати шийний відділ хребта з урахуванням особливостей анатомії та фізіології немовлят. Цьому сприяє спеціальна конструкція у формі метелика. Також вона оберігає від деформації потиличної кістки голови на ранній стадії рахіту. Догляд невибагливий: прання наволочки в теплій воді та сухе чищення самої подушки.
Анатомічна подушка для вагітних та годування малюка є відмінним помічником. При вагітності вона знижує вплив плода на хребет, дозволяє відпочивати та спати майбутній мамі у зручному положенні. А при годівлі немовляти зменшується напруга в ділянці шиї, плечей та рук. Виріб має форму підкови та виготовлено з екологічних гіпоалергенних матеріалів, що регулюють теплообмін. Прекрасно підходить для підтримки та розслаблення спини та плечового поясу.
Дитяча ортопедична подушка від «Ортекс» є результативною для попередження остеохондрозу. Вона фіксує тіло дитини у фізіологічно правильному положенні, тому регулює кровообіг і знімає втому та головний біль. При цьому відбувається відновлення сил під час сну та відпочинку.
Подушка для сну з ефектом пам'яті зроблена з пінополіуретану, чутливого до температури тіла. Матеріал гнучко підлаштовується під форму голови та шиї конкретної людини. Відбувається розвантаження шийного, плечового та поперекового відділів хребта, що сприяє запобіганню захворюванням опорно-рухового апарату та зниженню больових відчуттів.
Купити ортопедичні подушки для будь-якого віку ви можете в нашому інтернет-магазині «Ортоп».
Подбайте про здоров'я вчасно!