Сучасна промисловість випускає ортопедичні подушки для різних потреб людини. Це орто подушки для сну, сидіння, підтримки шиї і спини. Всі вони націлені на усунення проблем зі здоров'ям і поліпшення самопочуття.
Якщо Ви часто страждаєте від головних болів і шиї, відчуваєте, що погано висипаєтеся, це вагомий привід задуматися про те, що прийшла пора купити ортопедичну подушку для сну. Вона здатна подарувати Вам не тільки більш комфортний і міцний сон, а й швидко позбавить від втоми і хворобливих відчуттів.
Завдяки продуманій конструкції і використанню спеціальних наповнювачів, ортопедичні подушки Correct Shape забезпечують правильне положення тіла під час відпочинку і добре підтримують шийний відділ хребта. Це, в свою чергу, сприяє зняттю м'язової напруги, поліпшенню кровообігу і достатньому постачанню в головний мозок кисню. В результаті, після сну на такій ортопедичній подушці Ви будете відчувати бадьорість і прилив сил, і загальне самопочуття протягом дня стане значно краще.
Але ТМ Correct Shape не обмежується тільки випуском аксесуарів для сну - це відомий український виробник, давно спеціалізується на випуску широкого асортименту ортопедичних товарів для здоров'я. Серед них:
● Ортопедичні валики під шию. Допомагають зняти напругу в шийному відділі хребта і зменшити больові відчуття при остеохондрозі, радикуліті та інших захворюваннях.
● Ортопедичні подушки для сну від зморшок. Допомагають боротися з ранковим набряком і запобігають появі заломів на обличчі. Наповнювач подушки - еластичний пінополіуретан (Memory Foam), який ідеально підлаштовується під індивідуальні особливості тіла і забезпечує хорошу підтримку шиї. Унікальна форма перешкоджає здавленню кровоносних і лімфатичних судин, що також позитивно позначається на якості сну і зовнішньому вигляді.
● Ортопедичні подушки під поперек. Сприяють зменшенню навантаження на хребет, підтримуючи його в фізіологічно правильному положенні під час сидіння, а також - формуванню гарної постави.
● Ортопедичні подушки для сидіння. Незамінний аксесуар для людей, які більшу частину часу проводять в сидячому положенні. Ортоподушкі в таких випадках забезпечують розвантаження малого таза і сприяють підтримці нормального кровообігу. Це робить їх відмінним засобом профілактики геморою, простатиту, варикозного розширення вен та інших патологій.
Також компанія Корект Шейп випускає унікальні комплекти подушок для сну на животі, які забезпечують комфортний нічний відпочинок і допомагають зберегти молодість шкіри обличчя. Корисні такі комплекти і для хребта - вони знижують навантаження на поперек і запобігають викривленню хребетного стовпа.
Щоб купити ортопедичні подушки в інтернет-магазині «Ортоп», досить просто зв'язатися з нами за телефоном або заповнити форму замовлення на сайті. Ми пропонуємо безкоштовну кваліфіковану консультацію спеціалістів з медичною освітою, висока якість товарів з гарантією і сертифікатами, найдоступніші ціни, зручні варіанти оплати і оперативну доставку по всій Україні.