Ортопедичні товари стали надійними помічниками людей при запобіганні та лікуванні захворювань кістково-м'язової системи. Для профілактики вони підходять практично всім.
Компанія «Реабілітімед» має понад 15 років досвіду у виробництві високоякісних ортопедичних медичних виробів. Взаємодія з травматологами, ортопедами та фізіотерапевтами визначає функціональність та зручність продукції у використанні.
Вироби фірми мають сертифікати та патенти та розрізняються за призначенням. Наприклад, ортопедичні подушки Реабілітімед на нашому сайті представлені товарами:
- для спини,
- для новонароджених,
- для фіксації шийних хребців,
- Для фіксації стегон.
 
Ортопедична подушка для спини
Призначена для підтримки та розвантаження хребта, його комфортного та фізіологічно правильного становища. Виріб рятує при сидячій роботі, за кермом автомобіля, при відновленні після травм та операцій. Є прекрасною профілактикою остеохондрозу, знижує стомлюваність та формує правильну поставу.
 
Подушка для новонароджених анатомічної форми
Ортопедична подушка для немовлят підходить для немовлят до 10 місяців. Виріб пройшов клінічні випробування та має сертифікат міжнародного стандарту, що підтверджує високу якість та безпеку продукції.
Анатомічна подушка підтримує голівку новонародженого, знімає напругу в м'язах шиї та повністю розслаблює шийний відділ. Це дозволяє малюкові правильно дихати і спати спокійніше.
Виріб формує симетричну овальну форму голови та правильний вигин шийного відділу хребта. Запобігає деформації черепа в потиличній ділянці на ранній стадії рахіту, нормалізує тонус м'язів плечового та шийного відділів.
 
Подушка для фіксації стегон ТЗС-1
Виріб повністю фіксує стегна людини після хірургічного втручання. Конструкція подушки дозволяє розслабити м'язи нижніх кінцівок та зняти напругу у хребті, що допомагає легше подолати період реабілітації.
 
Ортопедичний пристрій для фіксації шийних хребців «Мрія»
Анатомічна подушка підтримує голову людини у зручному положенні, а також природні вигини шийного відділу хребта. Це цінно для лежачих хворих і тих, хто довго дотримується постільного режиму.
Функціональність подушки:
- розслаблює м'язи шиї, грудного пояса та спини;
- зменшує біль у спині;
- допомагає при безсонні, нервовій напрузі та хропінні;
- Поліпшує сон, допомагає організму відпочити.
У виробі є два блоки різного розміру, тому він підходить для людей із різною висотою шиї. Внизу подушки є ніші для двох ємностей, які можна наповнити заспокійливими травами для кращого сну.
Всі подушки фірми «Реабілітімед» мають сертифікати якості та виготовлені з гіпоалергенних екологічних матеріалів, довговічних та легких у догляді.