Подушка для фіксації стегон від «Торос-Груп»: полегшіть відновлення після травм та операцій.
Ортопедичні подушки є дієвим засобом у боротьбі із захворюваннями опорно-рухового апарату, а також для їх профілактики.
"Торос-Груп" зарекомендувала себе як одна з провідних фірм-виробників медичних виробів в Україні. Компанія присутня на ринку понад 20 років, має численні нагороди та звання. Налагоджені процеси виготовлення та бізнесу, увага до потреб клієнтів та інновації у сфері технологій забезпечили велику популярність продукції компанії.
У нашому інтернет-магазині можна знайти ортопедичні подушки «Торос-Груп». Наприклад, подушку для фіксації стегон у нерухомому стані. Вона застосовується в період відновлення після вивихів та травм ніг, а також операцій на кульшовому та колінному суглобах.
Конструкція подушки забезпечує розслаблення зв'язок та м'язів нижніх кінцівок, знімає м'язову напругу у хребті. Допомагає легше перенести реабілітацію, знизити навантаження та болючі відчуття.
Виріб зроблено з гіпоалергенних матеріалів і приємних на дотик. Дві пари еластичних ременів на липучках дозволяють фіксувати ноги людини у потрібному для реабілітації та комфортному положенні.
Ви можете вибрати виріб за потрібними вам габаритами: є кілька розмірів. Розмірна сітка вказана в описі товару.
До протипоказань відноситься індивідуальна алергічна реакція на використовувані матеріали та місцеві захворювання шкіри. Перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.