Грижею називається патологічне випинання будь-якого внутрішнього органу за межі відведеної йому, анатомічно правильної порожнини. Залежно від місця локації виділяють: пахвинну, міжхребцеву, пупкову, стегнову та грижу живота (пупкову). Практично всі вони мають схожі симптоми у вигляді болю та сильного дискомфорту, що призводять до зниження активності та працездатності. А пупкова грижа, у разі обмеження, може призвести навіть до смерті, якщо вчасно не буде проведена термінова операція. З метою профілактики, щоб не допустити появи гриж, а також – усунути біль та дискомфорт (якщо патологія вже десь спостерігається), лікарі рекомендують купити бандаж від грижі та правильно його носити, оскільки він стабілізує положення органу, зменшує прояв хворобливих симптомів та перешкоджає розвитку та збільшення грижі. Лікується захворювання, як правило, хірургічним шляхом. Але буває так, що операція людині протипоказана – у таких випадках на допомогу також приходить бандаж.

Види виробів, показаних до носіння при грижах:

1. Пахвинний бандаж на грижу - еластичний пояс з ременями, що розташовуються між ногами, з фіксуючими пелотами і застібками, що регулюються. Буває одностороннім (лівим або правим) та двостороннім (з двома ременями).
2. Бандаж (корсет) для зони живота та попереку – широкий еластичний пояс зі знімними вставками та фіксуючими елементами. Застосовується при різних видах гриж, крім пахвинної. Такі моделі бувають жіночими, чоловічими, універсальними та дитячими.
У нашому інтернет-медмагазині “Ортоп” представлено широкий асортимент бандажних виробів для всіх випадків:
• бандаж для живота на основі бавовни з широкою липучкою, що фіксує;
• бандаж неопреновий для живота та попереку;
• бандаж на пупкову грижу, в т.ч. є модель з 7 ребрами жорсткості;
• корсет на пупкову грижу з пластиковими ребрами жорсткості та знімним пелотом;
• еластичні бандажі для пупкової грижі із пластиковими ребрами шириною 15, 20 та 22 см.
Також є моделі для пахової грижі різних видів для чоловіків (при локації грижі в паху) і жінок (для фіксації стегнової грижі та підтримки органів у період вагітності).

У яких випадках необхідний бандаж

Кожен внутрішній орган людини розташований у певній порожнині та утримується там за допомогою м'язів та зв'язок. Через різні причини (слабкість сполучних тканин, хронічні захворювання, підняття тяжкості, травми, вагітність і пологи, перенесені операції тощо) орган починає випинатися назовні. Типовими місцями локації гриж є пупкове кільце, пахова область, стегновий канал, міжхребцеві ділянки.
 Крім цього, бандаж при грижі рекомендується носити:
• для зниження навантаження на хвору ділянку;
• для поліпшення кровообігу та обмінних процесів у проблемній ділянці тіла;
• на останніх місяцях вагітності;
• у відновлювальний період після операцій;
• для профілактики при важкій фізичній праці та спортивних навантаженнях.

 

За найкращою ціною та швидкою доставкою додому в будь-який населений пункт України, будь-який бандаж від грижі купити можна в інтернет-медмагазині «Ортоп» - всі вироби тут відрізняються високою якістю, про що свідчать наявність сертифікатів та гарантій. Наші фахівці з медичною освітою безкоштовно допоможуть Вам визначитися з вибором і проконсультують з усіх питань.