Внаслідок надмірних фізичних навантажень, різких необережних рухів, підняття тяжкості або різних травм нерідко трапляються пошкодження м'язів та зв'язок. Полегшити стан та прискорити відновлення у таких ситуаціях допомагають медичні бандажі.
Вони забезпечують надійну фіксацію пошкоджених частин тіла та оберігають м'язи від перенапруги. Також дані вироби сприяють покращенню кровообігу, зменшенню набряків та больових відчуттів. Щоб правильно підібрати бандаж при пошкодженні м'язів і зв'язок, попередньо обов'язково варто проконсультуватися з лікарем, який оцінить тяжкість травми та призначить ефективне лікування.
Визначитися з найбільш відповідним типом і розміром виробу Вам допоможуть фахівці медмагазину «Ортоп». У каталозі представлений великий вибір ортопедичних бандажів для підтримки грудної клітки та інших частин тіла. Пропонуємо докладніше ознайомитися з деякими різновидами.

Які бандажі можуть бути використані при пошкодженнях м'язів, зв'язок?

При забитих місцях, розтягуваннях, розривах грудних м'язів і зв'язок лікарі наполегливо рекомендують пацієнтам носити спеціальні реберні бандажі. Вони є щільними еластичними корсетами, які підтримують ослаблені тканини і фіксують і в правильному положенні, створюючи тим самим оптимальні умови для якнайшвидшого одужання. Залежно від конструкції такі бандажі діляться на:
· Чоловічі (випускаються у вигляді широкого поясу на грудну клітку з лямками для фіксації на плечах);
· Жіночі (такі моделі відрізняються анатомічною конструкцією в області грудей, що виключає надмірне здавлювання молочних залоз).
Бандаж при пошкодженні зв'язок фіксується на тілі за допомогою липучок, що робить його надягання/зняття максимально легким і комфортним. Додаткову зручність забезпечують регульовані плечові лямки.
Також представлені в асортименті бандажі можуть використовуватись:
· Після операцій на грудній клітці;
· При міозиті, міжреберній невралгії;
· При переломах ребер та інших травмах грудної клітки.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» Ви без проблем зможете підібрати якісний бандаж, який допоможе швидко відновитись після пошкодження м'язів, зв'язок чи операцій. Для Вашої зручності ми пропонуємо різні варіанти оплати, оперативну доставку по Києву та інші населені пункти України.