Опущення органів малого таза - проблема, яка трапляється, в основному, у жінок. Вагітність і пологи, підйом вантажів, тривалі надмірні фізичні навантаження, травми, оперативне втручання, різке схуднення, інші чинники призводять до порушення внутрішньочеревного тиску і зміщення внутрішніх органів. Якісний бандаж при опущенні органів малого таза - прекрасний спосіб профілактики порушення, а також - річ першої необхідності, якщо органи вже опущені або була проведена операція. Він забезпечує потрібний ступінь фіксації, знижуючи больові відчуття і дозволяючи жінці вести звичайне повсякденне життя.

Які види і моделі бандажів ми пропонуємо

На сайті нашого інтернет-медмагазина «Ортоп» можна купити бандаж для підтримки органів малого таза. У продажу є наступні моделі:
● Компресійний бандаж при опущенні органів малого таза - рекомендований для фіксації репродуктивних органів у фізіологічно правильному положенні. Надає коригуючий вплив на передню черевну стінку.
● Післяопераційний бандаж для підтримки жіночих органів - показаний для використання після порожнинних операцій живота.
● Бандаж при опущенні органів малого таза для жінок - з мереживними вставками.
Всі вироби мають привабливий ергономічний дизайн і продуману до дрібниць конструкцію, що дозволяє утримувати органи в анатомічно правильному положенні. Вони виготовлені з добре розтягуючихся еластичних матеріалів у вигляді зручних трусиків із завищеною талією, завдяки чому не натирають шкіру і не зміщуються під час носіння. Практично всі моделі мають знімні деталі: ластку, аплікатор на живіт або нижню частину очеревини. Необхідна компресія досягається завдяки регулюється еластичним стяжкам.

У яких випадках рекомендується носити бандаж для органів малого таза

Опущення органів малого таза може відбуватися з багатьох причин: травми, операції, підняття надмірних тягарів, різке зниження ваги - всі ці фактори призводять до розтягування м'язів живота і нездатності утримувати внутрішні органи в природному положенні. В результаті відбувається зміщення органів по вертикалі вниз, що негативно позначається на їх функціонуванні. Бандаж, по суті, замінює природний м'язовий каркас, який в нормі утримує органи малого тазу в правильному положенні.
Крім цього, він надає терапевтичний вплив:
• притискає передню черевну стінку, за рахунок чого становище органів стабілізується;
• забезпечує оптимальний внутрішньочеревний тиск;
• знижує навантаження на органи при фізичній активності;
• зменшує больові відчуття і дискомфорт;
• після операції допомагає зафіксувати шов і сам орган в потрібному положенні, прискорити відновлення і попередити розвиток ускладнень.
Бандаж призначається лікарем:
• при опущенні або випаданні репродуктивних органів у жінок;
• після пологів, травм і операцій на органах малого таза;
• у випадках, коли операція протипоказана.
Бандаж для органів малого таза купити можна в інтернет-медмагазині «Ортоп», де висока якість виробів поєднуються з приємними і доступними цінами. У нас працюють досвідчені фахівці з медичною освітою, які кваліфіковано, швидко і безкоштовно допоможуть підібрати модель і оформити замовлення з доставкою в Ваш населений пункт. Звертайтеся!