Якщо Вам належить перенести будь-яке хірургічне втручання, має сенс заздалегідь подбати про те, щоб купити післяопераційний бандаж. Це невід'ємний атрибут реабілітаційного періоду, який допомагає:
· Захистити шви від тиску при фізичних навантаженнях і запобігти їх розбіжності;
· Знизити навантаження на прооперовану зону;
· Запобігти опущенню внутрішніх органів;
· Зменшити больові відчуття;
· Знизити ризики розвитку післяопераційної грижі та інших ускладнень;
· Відновити тонус м'язів.
Післяопераційний бандаж являє собою еластичний пояс, який використовується для фіксації та підтримки черевної стінки або інших частин тіла в період після хірургічного втручання. Застосування цього механізму дозволяє значно полегшити та прискорити процес відновлення, тому лікарі настійно рекомендують носити його всім, хто хоче швидше повернутися до звичного способу життя.

Які види бандажів застосовуються після операцій?

Залежно від місця застосування, післяопераційні бандажі бувають наступних видів:
· Абдомінальні (для підтримки живота);
· Реберні бандажі (для фіксації грудної клітки);
· Бандажі пупкові (надають локальний вплив на область пупка, передню і бічну черевну стінку).
Також розроблені спеціальні моделі з отвором для стоми. Вони захищають черевну стінку від перенапруги і полегшують реабілітацію хворих, які потребують використання дренажних пристосувань.
Виготовляються все бандажі з щільних, але, при цьому, досить еластичних матеріалів, що забезпечують надійну фіксацію прооперованої зони. Також деякі моделі оснащуються різними підсилюючими елементами: пластиковими ребрами жорсткості, додатковими стяжками та ін. Вони не дають поясу перекручуватися і зміщуватися в процесі носіння, що забезпечує більшу зручність і максимально ефективний захист. Також післяопераційні корсети оснащуються зручними застібками-липучками, які допомагають не тільки легко надягати / знімати виріб, але і, при необхідності, регулювати ступінь фіксації.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити бандаж після операції можна за найвигіднішою ціною, з доставкою по всій території України. Просто заповніть форму замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону, і найближчим часом Ви зможете отримати його «Новою поштою» або іншим зручним для Вас способом.