У гонитві за ідеальною фігурою жінки вдаються до різних способів схуднення. І, якщо за допомогою дієт і фізичних вправ домогтися бажаного результату не виходить, багато хто йде на радикальні заходи - вирішуються на ліпосакцію, зокрема. Ця операція дозволяє швидко позбутися від жирових відкладень в проблемних зонах і відмінно коригує контури тіла. Але, як і після будь-якого іншого хірургічного втручання, в період реабілітації після ліпосакції важливо дотримуватися певних правил. Одне з них - носіння спеціальної білизни, що тягнеться або бандажа.

Для чого потрібен бандаж після ліпосакції?

Незважаючи на те, що сьогодні операції з видалення зайвого жиру з живота проводяться переважно мало травматичними методами, тканини в проблемних ділянках все одно піддаються пошкодженю. Через це можуть виникати набряки і гематоми, позбутися від яких і допомагає післяопераційний бандаж. Він надає рівномірний компресійний вплив, що сприяє нормалізації кровообігу і прискоренню регенерації тканин. Також бандаж після видалення жирових відкладень застосовується з метою:
· Запобігання розбіжності швів і прискорення процесу загоєння;
· Зниження ризиків утворення тромбів;
· Зменшення больового синдрому;
· Відновлення тонусу шкіри і профілактики її обвисання.
Післяопераційні бандажі, представлені в асортименті медмагазина «Ортоп», відмінно справляються з перерахованими завданнями і допомагають швидше прийти в гарну фізичну форму після ліпосакції живота. Не менш важливим фактором є зручність їх використання.
Пропоновані еластичні бандажі забезпечують легку ступінь фіксації і надійну підтримку передньої черевної стінки, не доставляючи при цьому дискомфорту в процесі носіння. Зручні застібки-липучки дозволяють легко надягати і знімати пояс. Також з їх допомогою можна регулювати ступінь стиснення на різних етапах реабілітації. Для більш сильної фіксації можна вибрати бандаж з додатковою стяжкою. Відмінним варіантом буде і спеціальний 3-х панельний пояс, передня частина якого виконана з щільного нерозтяжного полотна, що забезпечує надійну підтримку прооперованої зони.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити післяопераційний бандаж після ліпосакції Ви можете з доставкою в будь-який населений пункт України. Для цього просто заповніть форму замовлення на сайті або зателефонуйте - наші фахівці обов'язково допоможуть Вам підібрати потрібний розмір і дадуть відповідь на всі запитання.