Медичні бандажі є спеціальні ортопедичні вироби, призначені для підтримки різних частин тіла та внутрішніх органів у фізіологічно правильному положенні. Застосовуватися вони можуть у різних випадках:
· Після операцій та травм;
· За наявності певних захворювань;
· У період вагітності;
· Під час важких фізичних навантажень та ін.
Ортопедичні бандажі Thuasne забезпечують надійну фіксацію проблемних зон, не завдаючи при цьому жодного дискомфорту в повсякденному житті. Завдяки продуманій анатомічній конструкції та використанню високоякісних еластичних матеріалів вони ефективно підтримують тканини та захищають їх від перенапруги.
Асортимент та особливості продукції ТМ Thuasne
Французька компанія Thuasne (Тюань) займається виробництвом ортопедичних товарів вже понад 170 років. Величезний накопичений досвід, активне впровадження передових технологій та тісне співробітництво з медичними фахівцями дозволило їй завоювати провідні позиції на європейському ринку. Сьогодні продукція цього бренду доступна і в Україні – у нашому інтернет-медмагазині “Ортоп” Ви можете придбати такі вироби:
· Бандажі для пахової грижі (односторонні та двосторонні). Використовуються для підтримки грижових випинань у ділянці паху, а також для профілактики ускладнень та рецидивів хвороби в період після хірургічного втручання. Протигрижові бандажі забезпечують легку фіксацію гриж і, таким чином, перешкоджають їх випаданню та защемленню. Застосовувати їх можна у профілактичних цілях – ці вироби допомагають зменшити ризики розвитку хвороби під час підняття тяжкості та інших видів навантажень.
· Бандажі для вагітних. Торгова марка Thuasne випускає унікальний корсет для майбутніх мам, який одночасно підтримує живіт, знімає навантаження з хребта і сприяє усуненню больового синдрому в області попереку. Знімні абдомінальні елементи дозволяють використовувати бандаж протягом усього періоду вагітності, а додаткові ремені, що фіксують, з боків дають можливість регулювати ступінь компресії.
Також у каталозі інтернет-медмагазину «Ортоп» Ви зможете знайти іншу продукцію бренду: бандажі для колінного та плечового суглобів, ортези на гомілковостоп, компресійний трикотаж Venoflex. Придбати всі ці вироби можна з доставкою по Києву та в інші населені пункти України. Достатньо буде заповнити просту форму замовлення на сайті (і Вам одразу передзвонять, щоб уточнити деталі), або зателефонувати. Друзі, для Вас – безкоштовні консультації наших кваліфікованих фахівців з медичною освітою, будь-яка форма оплати та швидка доставка у будь-яку точку України.
Звертайтеся, ми докладемо всіх зусиль, щоб допомогти вам!