Щоб швидше відновитися і прийти в форму після пологів, жінкам, які перенесли кесарів розтин, настійно рекомендується носити спеціальний підтримуючий бандаж. Його використання дозволяє зменшити больові відчуття і значно знизити ризики післяопераційних ускладнень. Але головне - бандаж після кесаревого ефективно захищає шов і запобігає його розбіжності, завдяки чому рана краще загоюється, а живіт швидше повертається до попереднього стану.

Які бандажі найкраще використовувати після кесарева

В асортименті інтернет-медмагазина «Ортоп» представлений великий вибір даних виробів. Тут можна купити післяопераційний бандаж з адресною доставкою, який відмінно підійде і для післяпологового періоду, в тому числі. Бандажі після кесаревого розтину виконують такі функції:
- забезпечують надійну фіксацію передньої черевної стінки і підтримують м'язи спини;
- фіксують шви і перешкоджають їх розбіжності;
- забезпечують правильне формування післяопераційного рубця;
- сприяють відновленню тонусу м'язів живота;
- прискорюють скорочення матки до колишніх розмірів;
- запобігають розвитку післяопераційних гриж;
- знижують навантаження на хребет;
- зменшують дискомфортні відчуття при пересуванні.
Що стосується різновидів післяопераційних бандажів, то вони діляться на кілька категорій, залежно від ступеня жорсткості і матеріалу виготовлення.
· Еластичні пояси забезпечують легку фіксацію живота і, разом з тим, добре підтримують м'язи черевної стінки, не допускаючи їх перенапруження.
· Післяопераційні бандажі з пластиковими ребрами жорсткості і подвійною застібкою більш щільно фіксуються навколо талії і надають додаткову підтримку попереку.
· Бандаж після кесаревого розтину з додатковою стяжкою також забезпечує більш сильну фіксацію.
Для того, щоб бандаж приніс максимальну користь, перед його покупкою бажано проконсультуватися з лікарем, який призначить найбільш підходящу модель. Також дуже важливо правильно визначити розмір вироби - в цьому Вам нададуть допомогу фахівці інтернет-медмагазина «Ортоп».
У нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію з будь-якого питання і купити бандаж після кесаревого за найдоступнішою ціною. Доставка здійснюється по всій Україні. Оплата можлива будь-яким, зручним для Вас, способом.