Радикуліт – досить поширене захворювання, що виникає внаслідок запалення чи защемлення нервових корінців у різних сегментах хребта. Найчастіше уражається попереково-крижовий відділ. Хвороба супроводжується вираженим больовим синдромом, обмеженням рухливості у спині та рядом інших неприємних симптомів, знизити інтенсивність яких допомагає спеціальний ортопедичний бандаж при радикуліті.
Насамперед, цей виріб допомагає зменшити біль у спині. Бандаж м'яко фіксує поперековий відділ хребта, має компресійний і зігріваючий ефект, завдяки чому больовий синдром знижується, і самопочуття значно покращується.
Також попереково-крижові корсети сприяють:
· Розвантаження м'язів спини;
· Поліпшення кровообігу та стимуляції відновлювальних процесів;
· Усунення м'язових спазмів;
· Збереження рухливості під час гострих нападів радикуліту;
· Профілактиці загострень хвороби при фізичних навантаженнях.
Бандажі від радикуліту виготовляються з еластичних повітропроникних матеріалів, завдяки чому їх носіння не приносить дискомфорту. Плюс до всього вони непомітні під одягом, що дозволяє використовувати їх не тільки в домашніх умовах, але і на роботі, під час подорожей і т.д.
Асортимент протирадикулітних корсетів
· Універсальні еластичні післяопераційні бандажі, що мають зігрівальну дію.
· Попереково-крижові корсети з пластиковими або металевими ребрами жорсткості, що забезпечують більш надійну підтримку хребта та ефективно знімають больовий синдром при радикуліті.
· Зігрівальні протирадикулітні бандажі з вовни. Такі пояси відмінно прогрівають поперек, знімають м'язову напругу та сприяють зменшенню болю. Додатково їх можна використовувати при переохолодженнях, міозитах, невропатіях, остеохондрозі, міжхребцевій грижі та інших патологіях поперекової області.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити бандаж від радикуліту можна з доставкою по Києву або до будь-якого іншого населеного пункту України. Для Вашої зручності ми пропонуємо:
- широкий вибір виробів, які мають сертифікати якості та гарантії;
- Безкоштовні грамотні консультації фахівців з мед.освітою та величезним досвідом роботи;
- Різні варіанти оплати.
Оформити замовлення Ви можете на сайті або в телефонному режимі за допомогою наших консультантів.
Звертайтесь!