Порівняння
Додайте товари для порівняння
Обробка та відправка замовлень
Пн-Пт:
9:00-18:00
Сб-Нд:
вихідні

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Бандаж при пупковій грижі

Пупкова грижа – поширена патологія, що виявляється у вигляді випинання внутрішніх органів через дефекти передньої черевної стінки. У районі пупка, при цьому, спостерігається характерне випирання, що збільшується під час напруження живота. Також хвороба нерідко завдає хворобливих відчуттів і серйозного фізичного дискомфорту, а у разі утиску грижі можливі навіть небезпечні для життя ускладнення. Запобігти подібним проблемам допоможе спеціальний бандаж на пупкову грижу.
Даний виріб надійно фіксує випинання, запобігає розбіжності м'язів та утиску внутрішніх органів. Додатково протигрижовий бандаж забезпечує локальну компресію ослаблених тканин, сприяє нормалізації м'язового тонусу та перешкоджає подальшому прогресу патології.
Застосовувати його можна як у рамках консервативного лікування захворювання, за неможливості проведення операції, так і після хірургічного втручання з метою запобігання можливим ускладненням та рецидивам. Також бандаж від пупкової грижі може знадобитися людям, які входять до групи ризику розвитку цієї хвороби. Насамперед, це стосується:
· вагітних жінок;
· Людей, які займаються спортом, фізичною працею, підняттям тягарів;
· Пацієнтів, які перенесли травми живота або операції на передній черевній стінці.
Підбирати оптимальну модель бандажа проти грижі в кожному випадку повинен лікар, виходячи з локалізації, розмірів випинання та інших індивідуальних особливостей. Вирішальне значення у цьому питанні має ступінь жорсткості виробу та його конструкція.

Які бандажі використовуються при пупковій грижі?

Протигрижні пояси виготовляються із щільних еластичних матеріалів, що забезпечують необхідну підтримку та помірну компресію черевної стінки. Також вони оснащуються спеціальними елементами для фіксації грижового випинання: м'яким знімним аплікатором, додатковими стяжками, пластиковими ребрами жорсткості, пластинами, що розвантажують.
Для профілактики перенапруги м'язів передньої черевної стінки під час фізичних навантажень та утримання невеликих пупкових гриж оптимальним вибором будуть моделі з легким ступенем жорсткості. Їх можна також використовувати після операцій та при розбіжності м'язів живота. Якщо потрібна надійніша фіксація черевної стінки, краще купити бандаж при пупковій грижі, укріплений еластичними панелями та ребрами жорсткості.
Консультанти інтернет-медмагазину «Ортоп» з радістю допоможуть Вам визначитися з розміром і дадуть відповіді на всі запитання. Просто зателефонуйте або скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті.

Відгуки: Бандажі
Вгору