Якщо у Вас виникла необхідність купити бандаж післяопераційний, для пупкової грижі або пахвинної, в даному розділі Ви без проблем зможете підібрати найбільш підходящий варіант. Компанія Торос Груп, яка є одним із провідних українських виробників ортопедичних товарів, пропонує широкий асортимент абдомінальних корсетів для підтримки черевної стінки, у тому числі при післяопераційних станах. Також застосування бандажів торгової марки Toros Group можливе:
· після травм та хірургічних втручань на попереково-крижовому відділі хребта;
· Після кесаревого розтину та природних пологів;
· При болі в попереку, радикуліті, міжхребцевій грижі;
· Під час роботи, пов'язаної з підвищеним навантаженням на поперек.
Ортопедичні бандажі Торос Груп забезпечують легку компресію та надійну підтримку м'язів спини, черевного преса та пахвинної області, сприяють зменшенню больових відчуттів та швидшому відновленню після операцій. Виготовляються вони з якісних повітропроникних матеріалів, що не викликають подразнення шкіри та дозволяють тілу дихати. У багатьох моделях передбачені знімні ребра жорсткості для надійнішої фіксації черевної стінки.

Які ще товари випускає компанія Торос Груп?

Окрім післяопераційних медичних бандажів, в асортиментній лінійці бренду представлені:
· Бандажі для пахової грижі (універсальні та односторонні). Забезпечують локальну компресію в області стегнового та пахвинного кільця. Застосовуються для підтримки та профілактики утиску гриж при важких фізичних навантаженнях. Також допомагають знизити ризики ускладнень та запобігти рецидиву захворювання після хірургічного лікування грижі.
· Бандаж для пупкової грижі. Зменшує навантаження на стінки живота і перешкоджає випинання грижового утворення. Ребра жорсткості та м'яка підтримуюча пластина в області пупка забезпечують надійну фіксацію грижі, запобігаючи її випаданню або утиску.
· До-і післяпологові бандажі. Призначені для підтримки живота та зняття навантаження зі спини під час вагітності. Після пологів універсальні до- та післяпологові бандажі допомагають прискорити процес скорочення матки, запобігти опущенню внутрішніх органів, швидше відновити тонус м'язів та пружність шкіри.
· Зігріваючий бандаж для попереку. Призначений для полегшення больових відчуттів при радикуліті та інших патологіях попереково-крижового відділу хребта. Також може використовуватися при переохолодженнях спини, неврологічних розладах, під час занять спортом та важкою фізичною працею.
Купити бандажі Торос Груп за найвигіднішою ціною Ви можете в інтернет-медмагазині «Ортоп». Достатньо лише заповнити форму замовлення або зателефонувати, і найближчим часом необхідні товари будуть швидко доставлені будь-яким, зручним для Вас способом.
З турботою про Ваше здоров'я – команда “Ортоп”.