Ортопедичні бандажі, що являють собою спеціальні пристрої для підтримки різних частин тіла та внутрішніх органів у фізіологічно правильному положенні, широко використовуються в сучасній медицині. Їх рекомендують носити після операцій для захисту швів від розходження та профілактики можливих ускладнень. Також дані вироби можуть застосовуватися при опущеннях внутрішніх органів та грижах – у таких випадках вони забезпечують надійну фіксацію проблемних зон та запобігають зміні їх положення.
Ортопедичні бандажі Мартинюк, представлені в каталозі нашого інтернет-медмагазину "Ортоп", успішно справляються з перерахованими завданнями. Вони допомагають прискорити відновлення після хірургічних втручань і значно покращити стан у ситуаціях, коли проведення операції з тих чи інших причин неможливе. Ретельно продумана анатомічна конструкція бандажів забезпечує високу ефективність та зручність їх використання, а м'які еластичні матеріали сприяють додатковому комфорту у процесі їхнього носіння.

Які види бандажів представлені в асортименті ЧП Мартинюк?

Спочатку хочемо відзначити, що приватне підприємство з випуску ортопедичної продукції Мартинюк – це наш, вітчизняний виробник. Бандажі цього бренду випускаються в Україні та мають усі необхідні сертифікати якості. Також вони відрізняються доступнішою ціною, порівняно з продукцією закордонних торгових марок.
Далі зупинимо увагу на наступних виробах:
· Бандаж для пахвинної грижі. Застосовується при односторонніх та двосторонніх грижових утвореннях у зоні паху. Бандаж має регульовані пластозотові подушечки, що надійно утримують внутрішні органи і запобігають їх випинанню через грижові ворота. Також виріб забезпечує помірний тиск у пахвинній ділянці, перешкоджає утиску грижі та сприяє профілактиці збільшення її розмірів.
· Бандаж для підтримки жіночих органів. Використовується для запобігання розбіжності швів після порожнинних операцій на животі, а також для підтримки матки при її опущенні або випаданні. Бандаж забезпечує комфортну фіксацію органів малого тазу та перешкоджає їх зміщенню, допомагає відновити тонус м'язів тазового дна та прискорити відновлення у післяопераційному періоді.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити медичні бандажі можна будь-яким зручним для Вас способом: оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши. По Києву доставка здійснюється кур'єром або поштою, до інших населених пунктів України – «Новою поштою».