Існує ціла низка ситуацій, в яких може знадобитися використання бандажів. Наприклад, медики наполегливо рекомендують носити їх у період реабілітації після хірургічних втручань на органах черевної порожнини – післяопераційні бандажі допомагають захистити шви від зовнішніх впливів, запобігти їх розбіжності, а також прискорити загоєння рани. Крім того, їх застосування сприяє більш швидкому відновленню тонусу м'язів живота та профілактиці можливих ускладнень.
Якщо у Вас виникла потреба придбати післяопераційний абдомінальний бандаж, рекомендуємо звернути увагу на продукцію німецької торгової марки Medi. Ця компанія є одним зі світових лідерів з виробництва ортопедичних товарів і компресійного трикотажу, а бандажні вироби, що нею випускаються, характеризуються оптимальним поєднанням високої якості і доступної ціни.
Асортимент та особливості бандажів Меді
Застосування сучасних гіпоалергенних матеріалів та інноваційних технологій дозволило компанії розробити унікальну лінійку ортопедичних пристроїв, що надають ефективну допомогу у вирішенні різноманітних проблем зі здоров'ям. Якість продукції підтверджена відповідними міжнародними сертифікатами, а її ретельно продумана анатомічна конструкція забезпечує ідеальну посадку та максимальний комфорт.
Окремо хочемо зупинити увагу на таких моделях:
· Післяопераційні ортопедичні бандажі Medi призначені для підтримки м'язів черевної стінки після хірургічних втручань та покращення процесу загоєння рубців. Також вони допомагають знизити навантаження на хребет, за рахунок чого використовувати їх можна, у тому числі, для зменшення напруги та болю в поперековому відділі.
· Допологовий бандаж Меді - незамінна річ при вагітності. Він забезпечує підтримку живота, сприяє зменшенню тиску плода на черевну стінку та зниженню навантаження на поперек. Крім того, носіння допологового бандажу дозволяє запобігти появі розтяжок і швидше повернутися до попередньої форми після пологів.
Фахівці інтернет-медмагазину «Ортоп» завжди допоможуть Вам підібрати правильний тип та розмір бандажу для будь-якого випадку. Щоб отримати безкоштовну консультацію досвідчених фахівців із медичною освітою, достатньо зателефонувати за одним із зазначених номерів телефону або скористатися формою зворотного зв'язку на сайті.
Будь-яка форма оплати та швидка доставка до будь-якого населеного пункту України - до Ваших послуг.