У ситуаціях, коли потрібно забезпечити додаткову підтримку суглобам, м'язам живота та внутрішнім органам, на допомогу приходять спеціальні медичні бандажі. Вони м'яко фіксують проблемні зони та створюють помірний компресійний ефект, що сприяє покращенню кровообігу та прискоренню відновлення. Ортопедичні бандажі Armor виконують такі функції:
· Захищають від розбіжності післяопераційні шви;
· Зменшують хворобливі відчуття в області попереку та живота;
· Запобігають розтягуванню передньої черевної стінки;
· Значно знижують ризики провисання живота після вагітності;
· Моделюють контури тіла при фізичних навантаженнях.
Бандажі на ділянку живота Армор можна використовувати після операцій на органах черевної порожнини, після пологів, при нефроптозі (опущенні нирок) та міжхребцевих гриж у попереково-крижовому відділі хребта. Вони оснащуються зручними застібками-липучками, що дозволяють легко регулювати рівень фіксації. Також завдяки використанню сучасних еластичних матеріалів дані вироби непомітні під одягом, що робить їх носіння ще більш комфортним.

Асортимент та особливості бандажів Armor

Турецька компанія Армор – один із світових лідерів у галузі виробництва ортопедичних виробів. Спочатку вона називалася Hegeli Ortopedik Ürünler та спеціалізувалася на дистрибуції товарів медичного призначення в Туреччині. Однак згодом у 2011 році було прийнято рішення налагодити власне виробництво бандажно-корсетної продукції під брендом Armor. Компанія побудувала сучасний високотехнологічний завод у промисловому районі Стамбула, де сьогодні випускаються такі вироби:
· Еластичні абдомінальні бандажі (для підтримки живота).
· Універсальні до- та післяпологові бандажі (можуть використовуватися як під час вагітності, так і після пологів).
· Ортопедичні вироби для хребта (коректори постави, корсети для грудного та попереково-крижового відділу).
· Бандажі для суглобів.
· Компресійний трикотаж.
Вся продукція бренду виготовляється із безпечних гіпоалергенних матеріалів та має європейські сертифікати якості. Придбати її за найвигіднішою ціною можна в інтернет-медмагазині «Ортоп». Ми пропонуємо:
· Зручні варіанти оформлення замовлення (онлайн або в телефонному режимі);
· Різні способи оплати;
· Оперативну доставку по Києву та в інші населені пункти України.
Звертайтесь! Наші фахівці з медичною освітою та великим досвідом роботи обов'язково допоможуть Вам підібрати найбільш підходящий бандаж.