Полегшити та прискорити процес відновлення після операцій на черевній порожнині здатні ортопедичні бандажі Pani Tereza. Вони забезпечують необхідну підтримку м'язам живота, перешкоджають утворенню післяопераційних гриж та інших ускладнень, запобігають розходженню швів та допомагають прискорити загоєння ран. Також використовувати їх рекомендується:
· При опущенні внутрішніх органів;
· При розбіжності м'язів живота;
· Після кесаревого розтину;
· Після ліпосакції та підтяжки живота.
Післяопераційні бандажі Pani Tereza, виготовлені із спеціальних еластичних матеріалів, надійно фіксують черевну стінку, захищають шви після хірургічних втручань та сприяють зміцненню м'язів живота. Додатково вони надають компресійну та зігрівальну дію. Це забезпечує зменшення больових відчуттів, покращення кровообігу та швидше відновлення м'язового тонусу.
Фіксуються бандажі липучками, що дає змогу регулювати тиск на зону післяопераційного шва. Також в асортименті представлена ​​спеціальна модель з отвором для стоми, призначена для реабілітації за наявності кишковоі нориці на черевній порожнині або використання дренажних пристроїв.
У яких випадках будуть корисні бандажі Пані Тереза?
Еластичні абдомінальні корсети можна використовувати не лише для підтримки живота у післяопераційному періоді. Завдяки тому, що вони надійно фіксують не лише черевну стінку, а й попереково-крижовий відділ хребта, їх носіння допомагає зменшити біль та полегшити рух при радикуліті, остеохондрозі, запальних дегенеративних захворюваннях суглобів.
Також компанія випускає післяопераційні бандажі на грудну клітку. Це спеціальні корсети для фіксації ребер та грудини після різних травм та операцій на даній ділянці. Такі бандажі забезпечують стабілізацію та підтримку грудної клітки, сприяють зниженню болю та створюють оптимальні умови для загоєння пошкоджених тканин.
Вся продукція ТМ Pani Tereza (Польща) виготовляється з високоякісних гіпоалергенних та повітропроникних матеріалів, завдяки чому у процесі її використання гарантовано максимальний комфорт. Ще однією важливою перевагою є її доступна ціна.
Зараз ця польська компанія є найбільшим виробником компресійної продукції та активно експортує її до країн Європи. Нещодавно внаслідок злиття вона стала частиною швейцарського міжнародного концерну Sigvaris Group – світового лідера з виробництва компресійного трикотажу, проте продовжує випускати ортопедичні товари під своєю торговою маркою.
Бездоганна якість – головний орієнтир у діяльності компанії. Усі компресійні та бандажні вироби проходять багаторівневе тестування на відповідність європейським та світовим стандартам та перевіряється високоточним вимірювальним обладнанням. Тому споживач може бути впевненим у ефективності купленого товару.
Найвигідніше придбати медичні бандажі ТМ “Пані Тереза” Ви можете в інтернет-медмагазині «Ортоп». Ми пропонуємо:
- широкий асортимент високоякісних сертифікованих виробів із гарантією;
- Безкоштовні кваліфіковані консультації фахівців з медичною освітою;
- Зручні способи оформлення замовлення (на сайті або в телефонному режимі);
- Різні варіанти оплати;
- оперативна доставка по всій Україні.