Розбіжність прямих м'язів живота, або діастаз - проблема, з якою стикаються багато жінок у післяпологовому періоді. Виникає вона з тієї причини, що під час вагітності матка, що росте, чинить великий тиск на передню черевну стінку. В результаті цього м'язові тканини можуть надмірно розтягуватися і слабшати, а по середній лінії живота між прямими м'язами утворюється характерне випинання у формі валика.
Також діастаз нерідко розвивається у жінок та чоловіків внаслідок важких фізичних навантажень, різкого набору або зниження ваги, частої напруги черевного преса через хронічні запори та затяжний кашель. Щоб відновити нормальний м'язовий тонус, швидше повернутися до колишньої форми і уникнути посилення проблеми в майбутньому, при розбіжності м'язів живота обов'язково слід носити підтримуючий абдомінальний корсет.

Яким чином допомагає бандаж при розбіжності м'язів живота?

Щоб позбавитися діастазу, необхідно, перш за все, забезпечити надійну фіксацію черевної стінки. Це дозволить зменшити розходження м'язів і сприятиме їх поверненню в нормальне становище. Післяопераційні абдомінальні бандажі, представлені в нашому каталозі, чудово справляються з цим завданням. Також вони виконують такі функції:
· Запобігають перерозтягненню м'язів при фізичних навантаженнях;
· сприяють нормалізації м'язового тонусу;
· Запобігають утворенню грижі білої лінії живота;
· Перешкоджають опущенню внутрішніх органів;
· Надають компресійний ефект, що сприяє прискоренню обмінних процесів та зміцненню м'язів.
Щоб дізнатися, який конкретно бандаж краще купити при розбіжності м'язів живота, рекомендуємо попередньо проконсультуватися з лікарем. Після цього в інтернет-медмагазині «Ортоп» Ви без проблем зможете підібрати найкращу модель. В асортименті представлені:
· М'які, еластичні абдомінальні бандажі;
· післяопераційні бандажі з додатковими стяжками та пластиковими ребрами жорсткості;
· бандажі для пупкової грижі, які також забезпечують ефективну фіксацію черевної стінки та сприяють відновленню тонусу м'язів.
Якщо Вам знадобиться допомога у виборі бандажу, спеціалісти інтернет-медмагазину «Ортоп» допоможуть Вам визначитися з найбільш відповідним типом та розміром виробу. Отримати безкоштовну консультацію можна в телефонному режимі або відвідавши один із наших фірмових салонів у Києві та інших великих містах України.