Медичні бандажі широко застосовуються в період реабілітації після операцій та травм, а також для профілактики, лікування різних захворювань та проблем зі здоров'ям. Вони забезпечують надійну фіксацію та підтримку тих чи інших частин тіла, сприяють якнайшвидшому загоєнню пошкоджених тканин і є відмінним засобом попередження ускладнень.
Ortop випускає бандажі найвищої якості, які ефективно справляються з усіма перерахованими завданнями. Вибравши цю продукцію, Ви точно не помилитеся, а її ціна, безсумнівно, порадує Вас своєю лояльністю, так як наш інтернет-медмагазин "Ортоп" є частиною компанії "Волсмарт" - власника ТМ Ortop.
Виробником групи корсетних поясів та бандажів цієї торгової марки до 2019 року була закордонна компанія I-Ming Sanitary Materials Ltd у тісній співпраці з компанією «Волсмарт» та на її замовлення. З червня 2019 року компанія "Волсмарт" запустила власне виробництво бандажно-корсетної продукції під ТМ Ortop. Всі конструкції розроблені із залученням досвідчених фахівців: медиків, технологів, професіоналів у галузі біомеханіки. У розробках, вдосконаленні конструкцій та матеріалів компанія «Волсмарт» активно співпрацює з найкращими фахівцями університетських клінік, лікарями-ортопедами, травматологами, неврологами та реабілітологами.
Виробництво, оснащене найновішим обладнанням, обслуговують висококваліфіковані співробітники, які забезпечують якість та надійність. Вибрані матеріали та технології виготовлення гарантують незмінно високу ефективність, надійність та зносостійкість готової продукції.
Відповідно до вимог часу та розвитку медичної науки компанія «Волсмарт» постійно розробляє та впроваджує в практику нові конструкції виробів, виготовлених із сучасних, комфортних, безпечних та довговічних матеріалів.

Асортименти бандажів Ортоп
У нашому каталозі представлений великий вибір бандажних виробів, серед яких Ви знайдете:
· Післяопераційні абдомінальні бандажі. Використовуються для зменшення болю, підтримки черевної стінки та захисту швів після хірургічних втручань. Також носіння абдомінальних бандажів рекомендується при опущенні нирок та інших внутрішніх органів, у період реабілітації після кесаревого розтину та природних пологів. Завдяки щільності матеріалу вони забезпечують надійну підтримку живота та сприяють відновленню тонусу м'язів черевної стінки, а зручні застібки-липучки дозволяють легко регулювати необхідний ступінь фіксації на різних етапах відновлення.
· Реберні бандажі. Призначені для фіксації грудної клітки після травм та операцій, а також для полегшення стану при міозиті та міжреберній невралгії. В асортиментній лінійці ТМ Ortop представлено кілька різновидів реберних бандажів (еластичні та середнього ступеня жорсткості), які ефективно знижують болючі відчуття та сприяють більш швидкому одужанню.
· Бандаж для пахвинної грижі. Застосовується за наявності односторонніх або двосторонніх грижових утворень в області паху. Бандаж забезпечує підтримку випинання та запобігає його утиску. Також використовувати його рекомендується з метою профілактики ускладнень, рецидивів після хірургічного лікування, та для запобігання утворенню пахової грижі при важких фізичних навантаженнях.
Придбати ортопедичні бандажі Ortop найвищої якості за найнижчою ціною Ви можете у нашому інтернет-медмагазині. Для Вашої зручності ми пропонуємо:
- найширший асортимент сертифікованих ортопедичних виробів із гарантією;
- безкоштовну вичерпну консультацію кваліфікованих спеціалістів, які мають медичну освіту;
- Різні варіанти оплати;
- оперативна доставка по всій Україні.
Оформити замовлення можна на сайті або в телефонному режимі - досить просто зателефонувати за одним із зазначених номерів або залишити заявку (у цьому випадку Вам обов'язково передзвонять для уточнення деталей).
Вироби медичного призначення, які виробляють ТМ Ortop – ортопедична продукція для всієї родини! Наша мета – зробити якісні ортопедичні товари максимально доступними для українського споживача.