При різних травмах грудної клітки, в тому числі переломі ребер, обов'язково призначається спеціальний післяопераційний бандаж. Він являє собою корсет, що забезпечує підтримку пошкодженої зони і обмежує зайву рухливість. Також грудний бандаж після перелому виконує ще одну важливу функцію - завдяки компрессионному впливу він зменшує хворобливі відчуття і прискорює процес загоєння тканин, що дозволяє швидше одужати і повернутися до активного життя.

В яких випадках використовуються бандажі на грудну клітку і які вони бувають?

Серед основних показань до застосування грудних корсетів можна відзначити:
· Переломи ребер і грудини;
· Забій грудної клітини;
· Реабілітаційний період після операцій, що супроводжуються розкриттям грудної клітки;
· Міжреберна невралгія;
· Біль у м'язах;
· Міозит.
Завдяки анатомічній формі і регульованим застібкам-липучкам післяопераційні бандажі забезпечують надійну фіксацію грудної клітини, підтримують внутрішні органи в природному анатомічному положенні і знижують навантаження на м'язи. Це, в свою чергу, сприяє створенню оптимальних умов для успішного відновлення, зменшення ризиків виникнення ускладнень і поліпшення загального стану. В післяопераційному періоді корсети застосовуються з метою профілактики розходження швів і правильного формування рубців.
Залежно від конструкції, грудні бандажі діляться на чоловічі і жіночі. Корсети для чоловіків повністю охоплюють верхню частину корпусу і, для додаткової зручності, оснащуються бретелями, що запобігають сповзанню вироби. Післяопераційні бандажі для жінок виготовляються відповідно до їх анатомічних особливостей. Вони мають роз'ємну конструкцію і спеціальні вирізи для грудей, що забезпечує ідеальну посадку на тілі і хорошу підтримку грудної клітини.
Щоб купити бандаж після переломів в інтернет-медмагазині «Ортоп», Вам достатньо скористатися будь-яким зручним для Вас способом: оформити замовлення на сайті, зателефонувати або ж відвідати один з наших фірмових салонів в Києві, Львові, Полтаві, Дніпрі та Одесі.
Ми пропонуємо найдоступніші ціни і оперативну доставку по всій Україні. Також в медмагазині «Ортоп» Ви завжди можете отримати кваліфіковану допомогу у виборі бандажів від фахівця з медичною освітою. Звертайтеся!