У сучасній медичній практиці бандажі застосовують при лікуванні широкого спектра патологій. Вони допомагають зменшувати болючі відчуття при защемленнях нервів, остеохондрозі, радикуліті, грижах та інших захворюваннях. Також їх використання дозволяє знизити ризики ускладнень та значно прискорити процес реабілітації після травм та операцій.
В асортиментній лінійці торгової марки Реабілітімед Ви знайдете медичні бандажі для вирішення різноманітних проблем зі здоров'ям. Завдяки високій якості використовуваних матеріалів та тісній співпраці з провідними фахівцями в галузі ортопедії, травматології та фізіотерапії, продукція компанії ефективно справляється з поставленими завданнями, допомагаючи людині якісно вести звичайний повсякденний спосіб життя, а після хірургічних втручань та травм – швидше відновлюватись.

Які є види медичних бандажів?

Залежно від призначення ортопедичні бандажі Реабілітімед можна розділити на наступні категорії:
· Післяопераційні. Абдомінальні бандажі використовуються для підтримки передньої черевної стінки та запобігання розбіжності швів після оперативних втручань, полегшення стану та прискорення реабілітації після травматичних пошкоджень живота та попереку. Також компанія Реабілітімед випускає реберні бандажі. Вони призначені для фіксації грудної клітки після операцій, забитих місць і переломів ребер.
· Грижові (пупкові, пахвинні). Застосовуються з метою профілактики утисків гриж та запобігання рецидивам захворювання після хірургічного лікування.
· Зігрівальні. Попереково-крижові корсети, що випускаються компанією Реабілітімед, відмінно підтримують та розвантажують хребет, а також забезпечують рівномірне прогрівання попереку та внутрішніх органів. Застосування таких бандажів показано при радикуліті, міжхребцевих грижах, болях у спині, захворюваннях нирок та органів малого тазу.
· До-і післяпологові. Створюють необхідну підтримку живота, зменшують навантаження на поперековий відділ хребта та попереджають появу хворобливих відчуттів у спині під час вагітності. Універсальність таких бандажів дозволяє використовувати їх після пологів. Вони допомагають швидше відновити тонус м'язів живота та повернутися до колишньої форми.
Щоб купити бандаж в інтернет-медмагазині «Ортоп», достатньо лише заповнити форму замовлення на сайті або зателефонувати. Наші консультанти з радістю допоможуть Вам визначитися з найбільш відповідним типом та розміром виробу, а також дадуть вичерпні відповіді на всі питання. працює служба швидкої адресної доставки. Звертайтесь, будемо раді допомогти!