Згідно зі статистикою, приблизно у 10% дітей молодшого шкільного віку та 60-80% учнів старших класів мають ті чи інші порушення постави. Виною тому багато в чому - регулярне носіння непідйомного або неправильно підібраного рюкзака, який в буквальному сенсі лягає важким тягарем на незміцнілі дитячі плечі. Це негативним чином позначається на поставі дитини і завдає великої шкоди її хребту, тому до вибору шкільного портфеля потрібно підходити з усією відповідальністю.
Найкращим варіантом, безсумнівно, буде ортопедичний рюкзак. Головною відмінною рисою такого ранця є ергономічна спинка, що повторює природні вигини хребта і рівномірно розподіляє навантаження на спину. ТМ DeLune, що є одним з провідних італійських виробників ортопедичних товарів для дітей, пішла ще далі.
Рюкзаки цього бренду додатково оснащуються саморегулівною бічною підтримкою, яка забезпечує надійну фіксацію ранця на попереку і не дає йому зміщуватися в сторони при ходьбі. У поєднанні з ретельно продуманим розміром і полегшеною каркасною конструкцією це гарантує дитині максимальну зручність при користуванні.

Якими ще перевагами володіє продукція торгової марки Делун

Будь-який шкільний набір DeLune - відмінний приклад того, яким повинен бути правильний дитячий рюкзак. Серед ключових переваг виробів даного бренду можна відзначити:
· Невелика вага, що полегшує щоденну ношу дитини;
· Анатомічну конструкцію спинки, що сприяє підтримці правильної постави;
· Широкі м'які лямки, що значно знижують навантаження на плечі дитини;
· Наявність грудного кріплення-стяжки для більш надійної фіксації ранця;
· Висока якість матеріалів і фурнітури, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
Також ортопедичні рюкзаки DeLune радують великим розмаїттям яскравих забарвлень і оригінальних принтів. Дівчаткам і хлопчикам, безумовно, сподобаються портфелі, прикрашені об'ємними 3D картинками, завдяки чому ходити в школу вони завжди будуть з задоволенням. А як бонус в комплекті з рюкзаком діти отримають різні доповнення: декоровану під ранець сумку для змінного взуття, місткий каркасний пенал і інші корисні дрібниці.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити шкільні набори Делун Ви можете з доставкою в будь-який населений пункт України. Просто оформіть замовлення онлайн або зателефонуйте нам по телефону, і найближчим часом ми відправимо рюкзак найзручнішим для Вас способом.