Від різних захворювань стоп не застрахований ніхто, в тому числі і діти. Саме тому приділяти увагу їх профілактиці необхідно, починаючи з самого раннього віку, коли більшості патологій можна легко запобігти і скорегувати за допомогою спеціальних ортопедичних пристосувань. Ефективними помічниками в цій справі стануть товари, що випускаються торговою маркою Foot care.
В асортиментній лінійці бренду представлені:
· Протектори на кісточку дитячі. Використовуються для вирівнювання першого пальця стопи при вальгусній деформації, а також для захисту першого плюснефалангового суглоба від натирання взуттям та інших пошкоджень. Завдяки тому, що протектори на кісточку оснащуються межпальцевою перегородкою, вони додатково сприяють вирівнюванню другого пальця стопи і запобіганню утворенню мозолів між фалангами. Регулярне застосування виробу забезпечує успішну профілактику і корекцію Халюс Вальгус, а також - усунення почуття дискомфорту при ходьбі.
· Коректори пальців дитячі. ТМ Футкеа пропонує два різновиди даних пристроїв. Коректор у вигляді кільця на великий палець з межпальцевою перегородкою ефективно захищає суглоби великого пальця від деформації, тертя і забезпечує їх фіксацію в фізіологічно правильному положенні для підвищення комфортності ходьби. Аналогічні функції виконує коректор з двома кільцями. Він зменшує хворобливі відчуття в області першого плюснефалангового суглоба, запобігає утворенню патологій, потертостей і, додатково, сприяє виправленню деформацій другого пальця.
Також компанія спеціалізується на виробництві дитячого ортопедичного взуття та устілок. Використовувати їх рекомендується для лікування і профілактики плоскостопості, вальгусної і варусної деформацій, порушень постави і ходи, швидкої стомлюваності ніг. Завдяки продуманій анатомічній конструкції ортопедичні устілки та взуття ефективно розвантажують стопи, знімають ударне навантаження з хребта, тим самим, допомагаючи зберегти здоров'я всього опорно-рухового апарату.

Переваги продукції бренду

Торгова марка Footcare виробляє високоякісні ортопедичні товари для дітей, які користуються великою популярністю не тільки в Україні, а й за межами країни. Причин тому кілька:
· Для їх виробництва компанія використовує першокласну сировину, що не викликає алергічних реакцій та подразнень шкіри, а також відрізняється чудовими експлуатаційними якостями.
· Дитяча ортопедія Footcare дійсно ефективна. Представлені в асортименті вироби допомагають успішно боротися з деформаціями стоп і значно підвищують комфортність ходьби.
· Ціни на продукцію цього бренду більш ніж доступні. Інтернет-медмагазин «Ортоп» є офіційним дистриб'ютором ТМ Footcare, тому тут Ви можете купити ортопедичні товари найвигідніше. Крім цього:
● до Ваших послуг - наші досвідчені фахівці з медичною освітою, які завжди дадуть Вам безкоштовну кваліфіковану консультацію і вичерпно дадуть відповідь на будь-які питання;
● оперативна адресна доставка в будь-який населений пункт України.