Вибираючи рюкзак для дитини, необхідно звертати увагу, в основному, на конструкцію виробу, а не тільки на дизайн. Дуже важливо, щоб ранець був зручним, добре фіксувався і сприяв формуванню правильної постави. У рюкзаках Kite всі дані вимоги враховані. Це дуже якісні ергономічні вироби зі спеціально розробленою і запатентованою ортопедичною конструкцією. Дітям рюкзаки даного німецького бренду дуже подобаються, оскільки вони не тільки зручні, але в них ще є «фішка» - ультрамодний сучасний дизайн з улюбленими героями і популярними принтами.

Асортимент виробів

«Кайт» - багатогранний бренд, який виробляє різні категорії дитячих товарів, в тому числі ортопедичного призначення:
- шкільні рюкзаки м'які, каркасні і полукаркасні;
- дитячі рюкзаки-трансформери;
- сумка - рюкзак для взуття, в яку дуже зручно класти змінне взуття і брати його з собою;
- ранці з ортопедичною спинкою;
- рюкзаки Kids для дітей дошкільного віку;
- рюкзаки Education для старшокласників;
- міський рюкзак Kite City.

Для учнів початкової школи у виробника є ексклюзивна пропозиція - функціональний набір 3 в 1: ортопедичний рюкзак, м'який пенал і красива текстильна сумка для взуття.

Чому рюкзаки цієї торгової марки вважаються кращими

Німецький бренд з веселою дитячою назвою, яке перекладається як «літаючий змій» з'явився в 2007 році. Його засновник - компанія Axent Gruppe, що спеціалізується на виробництві канцелярії, сумочних виробів і аксесуарів для дітей і дорослих. Асортимент торгової марки дуже різноманітний, але основну частку в ньому становлять рюкзаки, представлені майже двома сотнями різних моделей: дитячі, шкільні, міські, спортивні.
За річними обсягами випуску продукції компанія є світовим лідером в своєму сегменті ринку. Її представництва працюють не тільки на європейському континенті, а й у Східній Азії. Зокрема, в Китаї знаходиться частина виробничих потужностей підприємства. Рюкзаки від цього бренду користуються неймовірною популярністю у споживачів, тому що мають:
• актуальне дизайнерське оформлення;
• зручні шлейки і кріплення, завдяки яким навантаження розподіляється рівномірно;
• ортопедичну спинку, що повторює вигини тіла з вентильованими вставками;
• світловідбиваючі вставки, що забезпечують безпеку в темряві;
• надійні і прості у використанні застібки і замки;
• хорошу місткість;
• щільне днище, яке утримує форму виробу навіть при повному навантаженні;
• довговічні та безпечні матеріали виготовлення.
Всі ортопедичні рюкзаки Kite розробляються з урахуванням вікових та фізіологічних особливостей людини, тому схвалені німецьким Інститутом здоров'я і мають знак IGR ( "Ергономічний продукт»). Якщо Ви теж хочете порадувати свою дитину модним дизайнерським рюкзаком, звертайтеся в інтернет-медмагазині «Ортоп». Наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам:
- визначитися з вибором;
- оформити замовлення з доставкою за вказаною Вами адресою.