Основи здоров'я закладаються в дитинстві, тому піклуватися про нього необхідно, починаючи з самого раннього віку. Особливу увагу, при цьому, слід приділяти стану хребта, який є головним стрижнем і опорою для всього тіла. Якщо у дитини є які-небудь порушення постави, в майбутньому це може негативно позначитися не тільки на її зовнішньому вигляді, але навіть на функціонуванні внутрішніх органів. Щоб не допустити прогресування патології і повернути хребет в правильне положення, обов'язково слід використовувати спеціальні ортопедичні пристрої.
Турецька торгова марка Armor виробляє корсети для корекції різних порушень постави у дітей, які допомагають ефективно виправляти деформації хребетного стовпа і формують у дитини звичку завжди тримати спину рівно. Використовувати їх рекомендується при таких патологіях, як:
· Сколіоз;
· Кіфоз;
· Кифосколіоз;
· Сутулість;
· Різні травми грудного, поперекового відділів хребта.
Дитячий корсет для корекції постави Армор надійно фіксує і підтримує спину, не даючи дитині приймати пози, що сприяють збільшенню деформації. А регулярне носіння такого бандажа поступово призводить до вирівнювання хребта і формуванню правильної постави, що є запорукою його міцного здоров'я і відмінного самопочуття.

Якими достоїнствами володіють дитячі ортопедичні товари Армор?

Компанія Armor - це відомий турецький виробник ортопедичної продукції, яка, завдяки високій якості і доступній ціні, користується популярністю серед покупців у багатьох країнах світу. В Україні найвигідніше купити товари бренду можна в інтернет-медмагазині «Ортоп».
У нас представлена ​​фірмова дитяча ортопедія Armor, що володіє вираженою коригувальною дією і дозволяє успішно боротися з великою кількістю проблем. Корисною вона буде і для здорових дітей, оскільки корсети для корекції постави допомагають запобігти розвитку сутулості, а також виробляють у дитини звичку правильно тримати спину при ходьбі і в положенні сидячи. Додатковим плюсом є те, що вони не сковують рухів і виглядають абсолютно непомітно під одягом.
Інтернет-медмагазин «Ортоп» пропонує купити різні ортопедичні товари для дітей з доставкою по Києву і в інші населені пункти України. Також запрошуємо відвідати наші фірмові салони, розташовані у великих містах країни. Як в інтернет-медмагазині, так і в мережі наших салонів Ви завжди зможете отримати безкоштовну кваліфіковану консультацію від спеціалістів з медичною освітою, щоб уникнути помилки у виборі.