Ефективними помічниками для лікування, профілактики і корекції опорно-рухового апарату у дітей стануть ортопедичні товари виробництва української торгової марки "Реабілітімед". Компанія випускає широкий спектр виробів медичного призначення, які відрізняються високою якістю і доступною ціною.
Ще однією особливістю продукції даної торгової марки є те, що вона розробляється в тісному співробітництві з лікарями-ортопедами і травматологами. Весь процес виробництва строго контролюється на всіх етапах, що гарантує максимальну ефективність і безпеку пропонованих орто-пристосувань.
В асортиментній лінійці бренду представлені такі різновиди дитячих ортопедичних товарів:
· Шийні коміри. Пристосування для шийного відділу хребта (шина Шанца, наприклад) використовуються при лікуванні кривошиї у дітей, а також - при розтягненнях і розривах зв'язок, гіпо- і гіпертонусі м'язів, остеохондрозі та інших патологіях. Вони фіксують шию в фізіологічно правильному положенні і захищають її від перенапруги, покращують місцевий кровообіг і зменшують больові відчуття.
· Коректори осанки. Реклінатори і грудо-попереково-крижовий ортези призначені для лікування різних викривлень хребта (сколіозу, кіфозу, лордозу, сутулості, пр.) та формування правильної постави у дітей.
· Корсети та бандажі для спини. Застосовуються після травм і операцій на хребті, черевній стінці з метою захисту пошкоджених тканин від перенапруги і профілактики ускладнень. Також компанія "Реабілітімед" випускає спеціальний бандаж для лікування пупкової грижі у дітей.
· Бандажі і ортези на руку. Використовуються для фіксації пошкодженої ділянки кінцівки після ударів, вивихів, переломів і інших травм.
· Бандажі і ортези на ногу. Жорсткі шини для ніг, представлені в каталозі, надійно фіксують і паралізують кінцівку для якнайшвидшого відновлення після пошкоджень стегна, коліна, гомілки.
· Ортези на тазостегновий суглоб. Дитяча ортопедія "Реабілітімед" допомагає успішно боротися з такими проблемами, як дисплазія ТБС, підвивих і вроджений вивих стегна.
· Ортопедичні подушки. Завдяки спеціальній анатомічній формі вони забезпечують правильне положення шиї і голови під час сну, перешкоджають розвитку кривошиї та інших патологій.
Інтернет-медмагазин «Ортоп» пропонує купити продукцію компанії "Реабілітімед", яка відрізняється високою якістю, наявністю сертифікатів і гарантій - за найвигіднішими цінами.
Ми надаємо:
● додаткову кваліфіковану консультацію спеціалістів з медичною освітою;
● оперативну доставку в будь-який населений пункт України.
Просто заповніть форму замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.
Бажаємо Вам і Вашим діткам міцного здоров'я!