Існує цілий ряд захворювань, при яких ортопедичні товари для дітей є просто незамінними. Одна з таких патологій - дисплазія тазостегнового суглоба, яка трапляється в середньому у кожного сьомого новонародженого.
Лікування хвороби обов'язково включає використання різних ортопедичних пристосувань, що забезпечують фіксацію стегон в правильному фізіологічному положенні. Компанія Торос Груп для цих цілей розробила спеціальний дитячий бандаж для стегнових суглобів, який допомагає успішно виліковувати дисплазію у віці до півтора років.
Не менш поширеною проблемою серед дітей є порушення постави. Для виправлення викривлень хребта виробник випускає дитячі ортопедичні корсети. Завдяки ребрам жорсткості вони ефективно випрямляють спину і сприяють формуванню правильної постави. Також використовувати їх рекомендується в період реабілітації після травм і операцій на хребті. Коректори постави забезпечують підтримку хребта в необхідному положенні, ефективно розвантажують спинні м'язи і запобігають виникненню посттравматичних деформацій.

У яких ще випадках може знадобитися дитяча ортопедія Торос Груп?

Компанія Торос Груп, яка є одним з провідних вітчизняних виробників ортопедичних товарів, також випускає:
· Шийні коміри для дітей. Шина Шанца застосовується при лікуванні м'язової кривошиї, а також при легкому ступені деформації і помірно виражених пошкодженнях шийного відділу хребта. Бандаж Філадельфія забезпечує жорстку іммобілізацію шиї при серйозних травмах і в післяопераційному періоді.
· Дитячі бандажі та ортези на руку. В асортиментній лінійці компанії представлені різні пристосування для лікування пошкоджень верхніх кінцівок. У разі нещасного випадку зап'ястя і кисті ефективним помічником є ​​жорсткий бандаж для лучезапястного суглоба. При пошкодженнях плеча та передпліччя забезпечити надійну фіксацію травмованої області здатний плечовий ортез у вигляді пов'язки Дезо або бандаж для підтримки руки.
· Бандажі і ортези для ніг. Використовуються при лікуванні травм колінного і гомілковостопного суглобів.
· Післяопераційні бандажі для дітей. Забезпечують підтримку черевної стінки після хірургічних втручань, знижують ризики розбіжності швів і розвитку ускладнень.
· Протигрижові бандажі. Застосовується для профілактики і лікування пупкової грижі у дітей.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити дитячі ортопедичні товари можна з кваліфікованою додатковою безкоштовною консультацією фахівця з медичною освітою і доставкою в будь-який населений пункт України. Досить просто заповнити форму замовлення на сайті або зв'язатися з нами за телефоном.