Наші суглоби виконують найважливіші функції, відчуваючи на собі величезні навантаження. У зв'язку з цим, необхідно проявляти про них турботу, звертаючи увагу на причини, які можуть спровокувати пошкодження:
● Під час активного життя, занять фізкультурою, спортом і під впливом інших факторів (необережність, наприклад) суглоби нашого організму можуть піддаватися різним травмуванням.
● Спадковість, похилий вік, переохолодження, інфекційні / вірусні хвороби, шкідливі звички.
● Крім цього, необхідно враховувати, що багато людей зараз ведуть дуже малорухливий спосіб життя, що може привести до дегенеративно-дистрофічних змін в зчленуваннях.
Щоб зберегти їх здоров'я, при виникненні будь-яких проблем, лікарі рекомендують користуватися спеціальними захисними бандажами.
Це ортопедичні пристрої, які підтримують суглоби в анатомічно правильному положенні і дозволяють уникнути можливих патологій. Також вони забезпечують помірну компресію проблемних зон і надають зігріваючий ефект, що сприяє значному полегшенню стану при артриті, артрозі і інших хворобах суглобів.

Види і особливості бандажів Longevita

Британська торгова марка Лонгевіта спеціалізується на випуску високоякісних і ефективних бандажів для суглобів, вироблених з використанням інноваційних нанотехнологій. У складі матеріалу присутня унікальна суміш з турмалінового порошку, волокон бамбукового вугілля та інших компонентів, що випромінюють довгохвильове ІЧ-випромінювання. За рахунок цього бандажі даної ТМ добре зберігають тепло, покращують кровообіг, сприяють зменшенню набряків і больового синдрому.
В асортиментній лінійці компанії Ви знайдете:

  • Бандаж на плечовий суглоб (односторонній і двосторонній);
  • Бандаж на лікоть;
  • Бандаж на кисть руки;
  • Бандаж на зап'ястя;
  • Бандаж на коліно;
  • Бандаж для гомілковостопного суглоба.

Завдяки високій щільності і еластичності матеріалу перераховані пристосування забезпечують надійну вибіркову компресію і ефективно розвантажують вразливі ділянки. Також бандажі для суглобів Longevita добре знімають напругу в області сухожиль і знижують ризики розтягнення зв'язок.
Використовувати їх рекомендується:

  • Людям, що страждають запальними і дегенеративно-дистрофічними захворюваннями суглобів (для полегшення больового синдрому і стимуляції відновних процесів в уражених тканинах);
  • Спортсменам і людям, які ведуть активний спосіб життя (для запобігання травм і більш швидкій реабілітації після ушкоджень, які вже трапилися);
  • Людям, які перенесли операції на кінцівках (носіння бандажа сприяє стимуляції регенерації тканин і прискоренню одужання).

Купити продукцію ТМ Longevita в інтернет-медмагазині «Ортоп» Ви можете, зателефонувавши по телефону або заповнивши форму замовлення на сайті. Для зручності покупців ми пропонуємо безкоштовну кваліфіковану консультацію спеціалістів з медичною освітою, різні способи оплати та доставки - щоб кожен зміг вибрати найбільш підходящий для себе варіант.