Під час занять спортом суглоби не тільки піддаються підвищеним навантаженням, а й часто травмуються. Значно зменшити ризики ушкоджень в таких випадках допомагають захисні ортопедичні пов'язки. Вони знижують навантаження на суглоби і надають їм додаткову підтримку. Також спортивні бандажі забезпечують надійну компресію і, таким чином, покращують мікроциркуляцію в зоні впливу і прискорюють процес відновлення після забитих місць, розтягнень зв'язок та інших травм.

Якими особливостями володіють бандажі для суглобів Tiana?

Італійська компанія Tiana, крім інших виробів медичного призначення, випускає спеціальні наколінники для спорту, які ефективно захищають зчленування від перевантажень і запобігають їх від пошкоджень. Завдяки особливій структурі плетіння вони підтримують і оптимізують положення колінного суглоба.
Плюс до всього, спортивні компресійні наколінники добре допомагають в боротьбі з варикозом. За рахунок компресійного ефекту вони стимулюють лімфовідтік і кровообіг в нижніх кінцівках, запобігаючи застійним явищам. Все це сприяє:
· Зменшення втоми;
· Запобігання набряклості ніг і усунення в них відчуття тяжкості.
В асортиментній лінійці бренду антиварикозні компресійні наколінники представлені в двох варіантах: короткі і довгі. Обидва різновиди відмінно підходять для профілактики травм колінного суглоба під час занять спортом і важких фізичних навантажень.
Ще однією особливістю продукції компанії Тіана є висока якість виробів, що випускаються. Вони виготовляються з сучасних повітропроникних і гіпоалергенних матеріалів, що не викликають роздратування шкіри навіть при тривалому носінні. Також бандажі цього бренду відрізняються високою еластичністю. Вони абсолютно не обмежують рухливість суглобів, але, при цьому, забезпечують хорошу стабілізацію і компресію.
Спортивні наколінники знімають набряки, полегшують стан після травм і допомагають швидше повернутися до активного способу життя. Також вони незамінні для профілактики багатьох ушкоджень колінних суглобів. Найвигідніше купити наколінники Ви можете в інтернет-медмагазині «Ортоп». Ми пропонуємо:
● найдоступніші ціни на якісні бандажі для суглобів (з сертифікатом і гарантією);
● безкоштовну кваліфіковану консультацію спеціалістів з медичною освітою і великим досвідом роботи;
● швидку доставку по всій Україні.
Також запрошуємо відвідати наші фірмові салони в Києві та інших великих містах країни.