Дуже часто в процесі лікування суглобових захворювань і реабілітації після травм рекомендується носити підтримуючий бандаж. Це необхідно для зниження больових відчуттів і стабілізації пошкодженого суглоба з метою відновлення його функцій. Бандажі ТМ Pani Teresa, будучи еталоном європейської якості, легко справляються з даними завданнями. Кожен виріб від цього бренду виготовлено на високоточному сучасному обладнанні і сертифіковане, що гарантує його безпеку і високу медичну ефективність.

Види і призначення бандажів

Польський виробник «Пані Тереза» спеціалізується на виготовленні компресійної і бандажної продукції різного призначення. Бандажі для суглобів в каталозі представлені такими позиціями:
• безшовний еластичний бандаж для колінного суглоба;
• м'який еластичний бандаж на коліно для занять спортом;
• напівжорсткий регульований ортез для фіксації колінного суглоба;
• еластичний фіксуючий бандаж на лікоть;
• регульований еластичний бандаж для гомілковостопного суглоба;
• підтримуючий ортез косиночного типу для плеча.
Практично всі вироби мають універсальне призначення і можуть застосовуватися в різних ситуаціях: в післяопераційний період, для лікування і профілактики захворювань суглобів, а також для зниження навантаження в спорті та повсякденному житті.

Чому споживачі вибирають цей бренд

Просування польського бренду на ринку ортопедичної продукції було стрімким і вельми успішним. Свою діяльність компанія почала в 1990 році з розробки ескізів бандажних виробів, і вже незабаром було запущено власне виробництво повного циклу. Протягом 30 років, коли бренд активно розвивався, поперекові бандажі зробили революцію в практиці післяопераційної реабілітації.
Зараз компанія є найбільшим виробником компресійної продукції в Польщі і активно експортує її в країни Європи. Не так давно в результаті злиття вона стала частиною швейцарського міжнародного концерну Sigvaris Group - світового лідера з виробництва компресійного трикотажу, однак продовжує випускати ортопедичні товари під власною торговою маркою.
Бездоганна якість - головний орієнтир у діяльності компанії. Всі компресійні і бандажні вироби проходять багаторівневе тестування на відповідність європейським і світовим стандартам і перевіряється високоточним вимірювальним обладнанням. Тому споживач може бути впевнений в ефективності купленого товару.
Фірмові бандажі для суглобів Pani Teresa в широкому асортименті представлені в нашому інтернет-медмагазині «Ортоп». Своїм покупцям ми пропонуємо:
• кваліфіковану допомогу фахівця у виборі вироби;
• вигідні ціни;
• швидку доставку в будь-який населений пункт України.