Ортопедичні товари вітчизняного виробництва, завдяки високій якості і доступній ціні, користуються великою популярністю серед наших покупців. На окрему увагу заслуговує продукція компанії МедМаркет. Вона випускає широкий спектр пристроїв медичного призначення, в тому числі - бандажі для суглобів. Пропонуємо детальніше ознайомитися з їх особливостями і показаннями до застосування.

Які бувають бандажі для суглобів і коли вони можуть знадобитися?

Асортимент бандажної продукції для захисту суглобів дуже широкий. Представлені в даній категорії вироби відрізняються за місцем застосування (на голеностоп, коліно, зап'ясток і т.д.), призначенням, ступеня жорсткості і іншим параметрам, виходячи з яких і визначається тип бандажа в тому чи іншому випадку.
Наприклад, при серйозних травмах кульшового суглоба часто застосовується деротаційна подушка. Це спеціальне пристосування для жорсткої фіксації голеностопа і стабілізації горизонтального положення ніг в ліжку, яке запобігає ротації стопи, обмежує згинальні руху вгору-вниз і повороти кінцівки вправо/вліво. Таким чином, деротаційна подушка виконує наступні функції:
· Імобілізує пошкоджену кінцівку при переломі шийки стегнової кістки і запобігає зміщенню кісткових уламків;
· Прискорює утворенню кісткової мозолі;
· Сприяє швидшому загоєнню перелому.
Подушка накладається на нижню третину гомілки травмованої ноги і стопа в ній розміщується в злегка підвішеному становищі. Оскільки перебувати в такій конструкції людині потрібно досить довго, для профілактики утворення пролежнів на п'яті під нею передбачені спеціальні отвори для зниження навантаження і вентиляції.
Використовувати даний бандаж для суглобів також можна:
· Після травм гомілковостопного суглоба;
· Після хірургічних втручань на кістках гомілки або щиколотки;
· Після ендопротезування кульшового суглоба;
· В період реабілітації після інсульту;
· При парезах і паралічах нижніх кінцівок.
Інтернет-медмагазин "Ортоп» пропонує купити бандажі для суглобів МедМаркет з доставкою в будь-який населений пункт України. Оформити замовлення можна на сайті або в телефонному режимі. Також, для зручності покупців, у нас доступні різні варіанти оплати: як готівковим, так і безготівковим розрахунком.