Укр

Бандажі для суглобів Thuasne

за популярністю

Ціни на Бандажі для суглобів Thuasne (Травень 2024)

Назва товару Ціна
Лігаментарний ортез на коліно з бічними шарнірами Genu Ligaflex (нероз`ємний, закритий, 40 см), розмір 1 2 410 грн
Лігаментарний Ортез на гомілкостоп з функціональними ременями Ligastrap Malleo, розмір 1 1 200 грн
Лігаментарний ортез на коліно з бічними шарнірами Genu Ligaflex (роз`ємний, закритий, 30 см), розмір 1 2 660 грн
Лігаментарний ортез на коліно з бічними шарнірами Genu Dynastab, розмір 1 1 435 грн
Лігаментарний ортез на коліно з функціональними ременями Ligastrap Genu, розмір 1 1 390 грн

Відгуки: Бандажі для суглобів

20
тихоненко світлана
Я задоволена вашим товаром. Рекомендую тому, кому потрібний бандаж
Юлія
Купила в цьому магазині Апарат Гнівковського. Покупкою задоволена, все відповідає опису. Менеджер в телефонному режимі проконсультувала, здійснила оплату і в цей же день зробили відправку. Все дуже швидко та якісно. Дякую за хороший сервіс!
Виктор
Имел данную проблему с левым локтем. Лечился разными видами физиотерапии, включая ударно-волновую терапию - бесполезно! Затем 1,5 года носил такого типа манжету и делал специальные упражнения. Успешно! Уже 2 года всё Ок
Наконечна Вікторія Вікторівна
Чудово підтримує суглоб, зручно вдягати. Майже непомітний під одягом.
Наконечна Ніна Семенівна
Зручний для носіння, легко вдягається.
Вадяк Руслан Богданович
Дуже зручний бандаж. Легкий в користуванні . Використовуємо при переломі лопатки. Надійна фіксація, зручна регуляція бретель та надійні ліпучки.
Богдан
Купив шину в магазині Ортоп! Шина якісна, зручна в використані, а саме головне не велика ціна! Всім рекомендую цей магазин!
Чередниченко Валерия Сергеевна
Возможно качество материала и хорошее, но мне бандаж не помог. Никакой средней компрессии я не ощущала, при том что размеры совпадали, у меня охват голени 19 см. Потом я одела свой носок плотной вязки, он мне дал больше компрессии чем бандаж.
Дмитро
Цей ортез симетричний з обох боків чи подушечка біля кістки знаходиться тільки з одного боку?
Базей Наталия Викторовна
Приємно здивована якістю та виглядом. Виявилось, що вони зручні та їх носити приємно. Вдячна за гарну та корисну річ!!
Лисицька Оксана
Я дуже вдячна вам за моє замовлення, бандаж якісний, шовчики рівненькі, ніде не сторчать нитки, ліпучки гарно тримаються. І окремо дякую за швидку доставку, я просто в шоці, не пройшло і доби ,як я вже забрала своє замовлення. Дякую!!!
Снежана
Доставка курьером очень быстрая, отдельное спасибо. Товар качественный, конечно лучше, чем гипс. Но в описание товара или на консультации нужно указывать, что количество липучек зависит от размера, тат как ориентир идёт по фото. Например, в размере S всего 4 липучки, а не 6. Магазин рекомендую! Спасибо!
Геннадій Савич
Дякую за оперативність! Все сподобалось, якість гарна, з зазначеним призначенням справляється добре.
Фоменко Аеастасія
Розмір L на довжину стопі 24см занадто великій. передня липучка навіть не захватує стопу, там залишається ще не меньш 3 сантиметрів через це неможно гарно зафіксувати ногу в ортезі. краще би не слушала порад консультанта і замовила іншу модель. ця модель гарно підходить на стопу 26 - 27 см. хоча сам ортез гарний. міцний і зручний.
Игорь
Хорошая штука. Качественные липучки, всё регулируется, можно выставить под себя - как удобно. Рука фиксируется надёжно, мне подошло. Связались очень быстро, и так же быстро отправили. Магазину большое спасибо!
Артем
У меня обхват руки около 17 см. Продавец продала размер S. M не было, на примере другого варианта сказала не будет результата. Спустя 3,5 часа снял бандаж, рука была красная, около получаса. Скажите, это нормально?
Линник Тетяна Миколаївна
Використовую даний ортез для лікування епікондиліту. Силіконові вставки допомагають рівномірно розподілити навантаження на руку, що значно полегшує лікування. Зручно одягати та знімати, а допоміжний ремінь фіксує ортез. Покупкою задоволена. Дякую.
Скиба Ирина
Как всегда хороший бандаж. У меня уже есть этой же фирмы на колено - купила 2 года назад. Надежный и пока не собираюсь менять. Думаю, что на локоть - тоже будет служить долго
Січкар Сергій Миколайович
Дуже зручний бандаж, надійно фіксує зп'ястя. Набагато зручніше, ніж гіпс. Дякую магазину за швидку відправку!
Евгений Дигорян
Все как положенно , только одевать правельно надо .