Пошкодження колінного і гомілковостопного суглобів - одні з найпоширеніших травм в повсякденному житті, під час занять фізкультурою і спортом. До того ж, через високе навантаження саме на ці суглоби, вони часто піддаються багатьом захворюванням. Для їх лікування американська компанія DONJOY розробила унікальну лінійку ортопедичних пристосувань, які ефективно стабілізують і розвантажують проблемні зони, знижують біль і сприяють швидкому відновленню пошкоджених тканин. На особливу увагу заслуговують такі види бандажів, як:

  • Еластичні наколінники. Застосовуються для полегшення больових відчуттів і розвантаження коліна при помірних пошкодженнях, запаленнях, дегенеративно-дистрофічних захворюваннях і нестабільності колінного суглоба. Також відмінно підходять для занять спортом. Еластичний бандаж Донжой щільно облягає ногу, надаючи компресійний ефект, підсилює пропріоцепцію колінного суглоба і знижує ймовірність отримання травм.
  • Напівжорсткі наколінники. Носіння таких бандажів рекомендується при артрозі, артриті, бурситі, пошкодженнях бокових зв'язок та інших помірних травмах коліна. Напівжорсткий колінний ортез забезпечує стабілізацію суглоба і надає градуйовану компресію, що сприяє зменшенню болю і набряків. Також він є відмінним засобом:
  1. профілактики травм;
  2. в період реабілітації після операцій.
  • Жорсткий шарнірний ортез на коліно. Використовується для стабілізації і поліпшення функцій колінного суглоба при остеоартрозі, виражених варусних або вальгусних деформаціях, пошкодженнях зв'язок і бічній нестабільності. Поліцентричні шарніри в точності повторюють анатомічні рухи коліна і дозволяють регулювати кут його згинання / розгинання. Конструкція ортеза забезпечує найкращий захист від травм, а м'які накладки з внутрішньої сторони запобігають роздратування шкіри і додатково знімають навантаження з суглоба.
  • Ортез на гомілковостопний суглоб. Забезпечує повну іммобілізацію і підтримку гомілковостопного суглоба після важких ушкоджень зв'язок, переломів щиколотки і кісток стопи, оперативних втручань на нижніх кінцівках. Ортези мають міцну пластикову основу і спеціальну підошву, що розсіює ударне навантаження. Ще однією їх особливістю є інноваційна технологія переривчастої пневматичної компресії, яка сприяє зняттю напруги з зв'язок, поліпшенню кровообігу і стимуляції відновних процесів.

Інтернет-медмагазин «Ортоп» пропонує купити бандажі для суглобів DONJOY з доставкою в будь-який населений пункт України.
Якщо Вам потрібна допомога у виборі, наші фахівці завжди нададуть кваліфіковану відповідь на всі питання і допоможуть знайти найбільш підходящий варіант. Щоб отримати безкоштовну консультацію, просто зателефонуйте або скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті.