Представляємо Вашій увазі бандажну продукцію від одного з провідних вітчизняних виробників ортопедичних виробів - компанії Торос Груп. Завдяки тісній співпраці з медичними фахівцями і активному впровадженню у виробництво сучасних технологій, торгова марка змогла налагодити випуск високоякісних бандажів для суглобів, які відповідають всім необхідним вимогам. Також компанія неодноразово удостоювалася звання «Лідер галузі» та отримувала престижні національні нагороди.
У нашому каталозі бандажі для суглобів Торос Груп представлені у великій різноманітності, що дозволяє кожному покупцеві підібрати найбільш відповідний варіант для різних випадків. Далі пропонуємо детальніше ознайомитися з їх асортиментом.
Бандажі для суглобів, що випускаються компанією Торос Груп, мають наступні призначення:
- лікування запальних і дегенеративно-дистрофічних захворювань;
 - профілактика хвороб і травм.
Залежно від місця застосування і призначення, вони поділяються на такі категорії:
· Бандаж на зап'ястя - для стабілізації і фіксації лучезапястного суглоба. Також в асортиментній лінійці компанії є бандажі на зап'ястя, що додатково фіксують пальці рук.
· Бандажі на плечовий суглоб. Застосовуються при ударах, вивихах та інших травмах плеча. Незамінні в період реабілітації після переломів і операцій на верхніх кінцівках.
· Бандажі на голеностоп. Надійно фіксують гомілковостопний суглоб і підтримують його в правильному анатомічному положенні. Застосовуються при артрозі, артриті, бурситі, пошкодженнях зв'язок, вивихах щиколотки.
· Бандажі на коліно. Забезпечують необхідну ступінь фіксації колінного суглоба з метою профілактики травм або при лікуванні забитих місць, пошкоджень зв'язок, інших пошкоджень даної частини тіла.
· Бандажі на лікоть. Застосовуються в реабілітаційний період після травм ліктьового суглоба, а також при підвищених фізичних навантаженнях з метою профілактики розтягнень і вивихів.
· Бандажі на тазостегновий суглоб. Забезпечують ефективну підтримку стегон. Застосовуються при вивихах тазостегнового суглоба, після ендопротезування та інших операцій.
Перераховані види бандажів відрізняються і ступенем жорсткості. Еластичні моделі найчастіше використовуються в профілактичних цілях і в період відновлення після травм. Напівжорсткі і жорсткі бандажі для суглобів призначаються при необхідності посиленої фіксації пошкодженої області.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» Ви завжди зможете купити бандаж для суглоба, який буде відрізнятися високою якістю і найвигіднішою ціною. Ми пропонуємо зручні варіанти оплати і оперативну доставку по всій Україні. Також у нас можна отримати додаткову безкоштовну кваліфіковану консультацію щодо вибору бандажа - просто зателефонуйте або заповніть форму зворотного зв'язку на сайті.