Протягом усього життя наші суглоби піддаються великим навантаженням, виконуючи роль своєрідних шарнірів, що забезпечують рухливість нашого тіла. Саме це і робить суглоби уразливими для різного роду травм і захворювань. Ефективними помічниками в їх лікуванні є спеціальні ортопедичні пов'язки, які допомагають зменшити больові відчуття при пошкодженнях і значно прискорити процес одужання.
В асортиментній лінійці бренду Armor представлені:

  • Медичні наколінники (бандажі на колінний суглоб). Використовуються для полегшення болю при артрозі, артриті, бурситі, тендиниті, травмах коліна (розтягнення зв'язок та інших). Завдяки хорошим фіксуючим, компресійним і зігріваючим властивостям наколінники Армор зменшують набряклість тканин і стимулюють їх відновлення. Але головне - вони істотно знижують навантаження на хворі суглоби і захищають їх від перенапруги.
  • Бандаж на гомілковостопний суглоб. Призначений для стабілізації гомілковостопного суглобу після вивихів, пошкодження зв'язок, операцій на ногах. Напівтверді і жорсткі шини також використовуються при парезах і паралічах нижніх кінцівок, синдромі відвисаючої стопи.
  • Бандаж для підтримки руки. Незамінна річ при різних травмах плечового і ліктьового суглобів, артрозі, артриті і плечолопаточному періартриті. Бандаж ефективно знижує навантаження на пошкоджену кінцівку і фіксує запобігаючи рухливості, а зручна конструкція виробу робить його максимально комфортним в застосуванні.
  • Бандаж на зап'ястя. Використовується при різних травмах і хворобах променезап’ястного  суглоба з метою його стабілізації, зменшення запалення і больових відчуттів.

Всі бандажі для суглобів ARMOR виготовляються з високоякісних і безпечних матеріалів, що виключають виникнення будь-яких алергічних реакцій. Також серед їхніх достоїнств можна відзначити 100% відповідність анатомічним особливостям тіла - виріб щільно облягає проблемну зону і надійно фіксує її в правильному положенні, не доставляючи дискомфорту в процесі носіння.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити наколінники, фіксатори для зап'ястя і гомілковостопного суглоба Ви можете за найвигіднішою ціною з доставкою в будь-який населений пункт України. Просто оформіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону. Наші консультанти з медичною освітою допоможуть підібрати найбільш підходящий бандаж і дадуть відповідь на всі запитання.