Компанія Orliman відома у всьому світі, як виробник реабілітаційного взуття, призначеного для відновлення пацієнтів після травм і операцій на нижніх кінцівках. Взуття Orliman - це спеціальні медичні моделі відкритого типу, які регулюються в обсязі і можуть бути корисні не тільки людям з пошкодженням стоп, але і хворим на діабет, подагру і іншими захворюваннями ніг. Всі вироби цього бренду проходять багатоступінчастий контроль і мають міжнародні сертифікати, що гарантують європейську якість і безпеку для будь-якої людини.

Асортимент і види продукції

Під торговою маркою Orliman випускається не тільки ортопедичне взуття. В каталозі виробника представлено кілька лінійок реабілітаційних товарів: від всіляких корсетів до бандажів і наколінників. Асортимент взуття не такий великий, але всі вироби мають конкретне призначення:
• м'які сандалі для відновлення після травм і переломів;
• післяопераційні моделі для розвантаження переднього відділу ступні - застосовується після переломів і хірургічних втручань;
• взуття без переднього відділу - призначене для пацієнтів з частковою ампутацією кінцівки, а також після операцій на великому пальці;
• моделі з м'яким закритим мисом - рекомендуються при подагрі, відкритих ранах на передньому відділі стопи.

Особливості та переваги взуття Orliman

Історія іспанської торгової марки Orliman почалася 70 років тому з невеликого сімейного бізнесу по реалізації ортопедичної продукції. На світовий ринок виробник вийшов не так давно, приблизно 10 років тому, але зробив це стрімко і масштабно. Сьогодні взуття Орліман рекомендують відомі лікарі, а компанія стала світовим лідером з власним, повністю автоматизованим виробництвом, центрами розробок, тестування, логістики і збуту.
Взуття ТМ Orliman - це не звичайні ортопедичні вироби, а лікувальний продукт, створений шляхом спільної праці конструкторів, дизайнерів, хірургів і фізіотерапевтів. Воно має свої особливості:
• виготовляється з повітропроникного матеріалу високої міцності, що робить його комфортним і легким;
• гумова підошва виключає ковзання, а закруглений контур забезпечує плавний перекат при ходьбі;
• повністю відкрита передня частина сприяє повітрообміну;
• вкорочений носок взуття переміщує навантаження на п'яту в тому випадку, коли на пальці і передній звід воно протипоказано;
• деякі моделі мають каблук для додаткового розвантаження переднього відділу стопи;
• роз'ємна конструкція і регулювання застібок дозволяють надягати взуття на пов'язку або гіпс.
Купити ортопедичне взуття Orliman Ви можете в нашому магазині «Ортоп», де представлені всі базові моделі цього бренду. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть Вам підібрати вироби відповідно до призначення Вашого лікаря.