Потрібне якісне ортопедичне взуття, яке крім лікувального ефекту має стильний і сучасним дизайном? Тоді вибирайте взуття Leonsabo. Моделі від відомого європейського бренду LEON вигідно відрізняються серед аналогічних товарів яскравим забарвленням і підвищеною комфортністю, завдяки чому користуються популярністю у споживачів. Унікальні сабо і інше легке взуття збережуть здоров'я Ваших ніг в повсякденному житті і при тривалих інтенсивних навантаженнях.

Асортимент представленоговзуття

Компанія LEON займає провідні позиції серед виробників анатомічного взуття сабо, але це не єдина лінія продукції, що випускається. Сьогодні на українському ринку представлений досить широкий асортимент сучасних моделей на будь-який випадок:
• ортопедичні жіночі та чоловічі сабо;
• медичні сабо;
• жіночі шльопанці і босоніжки;
• чоловічі та жіночі тапочки-сабо;
• жіночі сандалі і босоніжки на платформі.
На особливу увагу заслуговує окрема лінійка анатомічних професійних сабо з масажними гелевими устілками, які є візитною карткою компанії. Таке взуття використовує медичний персонал в лікарнях, санаторіях та інших медичних установах.

Переваги взуття Leonsabo для споживача

Знаменитий сербський бренд LEON з'явився в Україні в 1999 році, і за два десятиліття завоював репутацію провідної торгової марки в ніші сучасного анатомічноговзуття. Це сталося завдяки регулярному впровадженню нових технологій і вдосконалення виробничого процесу. Багаторівневий контроль над всім виробничим циклом, починаючи з розробок і закінчуючи тестуванням кожної нової моделі, дозволяє підтримувати незмінно високу якість продукції.
Все взуття проектується з урахуванням сучасних модних тенденцій, тому воно не тільки комфортне, але і красиве. Для виготовлення використовуються тільки якісні та екологічно безпечні матеріали, переважно натурального походження: шкіра, коркове дерево, рослинні волокна. Відмінна риса всіх моделей сабо - широкий стійкий каблук, з яким нога набуває стійкість, і амортизуюча підошва для комфортного носіння весь день.
Взуття Леонсабо має широкий спектр функціональних можливостей і надає наступну лікувальну дію:
• попереджає і коригує плоскостопість;
• рівномірно розподіляє навантаження на стопу під час пересування;
• захищає ступні від деформацій, утворення мозолів, натирання і утворення п'яткових шпор;
• зменшує втому і набряклість кінцівок;
• попереджає розвиток захворювань, що виникають внаслідок надмірного навантаження на хребет.

Щоб стати власником пари сучасних і стильних сабо, заходите в інтернет-магазин «Ортоп», де можна не тільки купити ортопедичне взуття Leonsabo в будь-якому розмірі, а й отримати консультацію досвідчених фахівців з підбору моделі.