Здоров'я наших ніг багато в чому залежить від того, яке взуття ми носимо. Воно повинно надійно фіксувати стопу і, в той же час, не здавлювати її. Також правильне взуття обов'язково оснащується наступними елементами:

· Ортопедична устілка - підтримує склепіння стопи, забезпечує рівномірний розподіл навантажень і знижує втому в ногах;

· Твердий задник - утримує п'яту в фізіологічно правильному вертикальному положенні;

· Пружна, підошва, яка добре згинаються в ділянці носка - сприяє комфортній ходьбі і надає додаткову амортизацію ударних навантажень.

Черевики ортопедичні, купити які пропонує інтернет-медмагазин «Ортоп», відповідають всім цим вимогам, а тому для повсякденного носіння вони є просто ідеальним варіантом. Завдяки продуманій анатомічній конструкції вони будуть перешкоджати уплощенню склепінь стопи і полегшувати навантаження на ноги. Плюс до всього, такі черевики допоможуть нормалізувати кровообіг в нижніх кінцівках і знизити набряклість, розвантажити проблемні зони ступні і зменшити відчуття дискомфорту при ходьбі.

Кому можуть знадобитися ортопедичні напівчеревики?

У повсякденному житті носити правильне анатомічне взуття рекомендується не тільки людям, що страждають плоскостопістю та іншими захворюваннями стоп. У профілактичних цілях його використання показано:

· Людям, які проводять багато часу на ногах і, таким чином, регулярно піддають стопи підвищеним навантаженням (крім класичних демісезонних черевиків, в нашому каталозі представлене ​​також спецвзуття, яке ідеально підійде для роботи);

· Вагітним жінкам і людям, що мають надлишкову вагу (орто взуття допомагає розвантажити стопи і знизити ризики їх деформацій);

· Жінкам і чоловікам, які страждають варикозним розширенням вен (при даному захворюванні рекомендується носити досить вільне взуття, яке не здавлює стопи і зменшує навантаження на нижні кінцівки);

· Всім, хто хоче відчувати себе під час ходьби максимально комфортно і легко.

Щоб купити ортопедичні напівчеревики в інтернет-медмагазині «Ортоп», просто заповніть форму замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону. Для Вашої зручності ми пропонуємо різні варіанти оплати, а також оперативну доставку по Києву та в інші населені пункти України.

З турботою про Ваше здоров'я, команда «Ортоп».