Медики неспроста настійно рекомендують дорослим і, особливо, дітям (для фізіологічно вірного формування їх стоп) носити анатомічно правильне взуття. Справа в тому, що в звичайних туфлях і черевиках ноги часто знаходяться в неприродному положенні, через що їх амортизуюча функція погіршується, м'язи і суглоби нижніх кінцівок перенапружуються, а склепіння стопи під впливом надмірного навантаження поступово стають більш щільними.
Абсолютно протилежний ефект надає ортопедичне взуття. Туфлі, сконструйовані з урахуванням особливостей анатомічної будови стопи, добре амортизують удари і захищають опорно-руховий апарат від перевантажень. Також вони підтримують склепіння в фізіологічно правильному положенні і, таким чином, перешкоджають їх сплощенню.
Туфлі ортопедичні відрізняються від звичайних наступними конкретними особливостями:
· Ортопедична устілка тут обов'язково оснащується супінатором поздовжнього склепіння, що сприяє рівномірному розподілу навантаження по всій поверхні підошви і перешкоджає появі деформаційних змін стопи.
· Верхня частина туфель виготовляється з високоякісних натуральних матеріалів, які добре пропускають повітря, дозволяють ногам дихати і не натирають шкіру. Задник в ортопедичному взутті високий і твердий, що забезпечує надійну фіксацію п'яти і гомілковостопного суглобу. Носочна частина - широка, що не здавлює передній відділ стопи і не перешкоджає вільному руху пальцями.
· Підошва в орто взуття досить жорстка і пружна, багато моделей дитячих туфель також оснащуються каблуком Томаса (це каблучок особливої ​​скошеної форми, подовжений по внутрішньому краю).

Кому можуть знадобитися ортопедичні туфлі?

Дітям носити правильне ортопедичне взуття рекомендується з метою правильного розвитку склепінь стопи. Оскільки остаточно вони формуються тільки до 7-10 років, для профілактики їх сплощення найкраще використовувати туфлі з каблуком Томаса і супінатором. Якщо ж у дитини вже були діагностовано будь-які деформації стоп, на початкових стадіях ортопедичне взуття здатне їх виправити.
У дорослому віці носіння таких туфель показано при:
· Плоскостопості, вальгусній деформації і інших захворюваннях ступні;
· Швидкої стомлюваності і набряклості ніг;
· Синдромі діабетичної стопи;
· Хронічних захворюваннях суглобів (артрит, артроз);
· Перенесені травми нижніх кінцівок.
Інтернет-медмагазин «Ортоп» пропонує купити ортопедичні туфлі найвищої якості для дітей і дорослих за найдоступнішими цінами. Замовлення приймаються на сайті і в телефонному режимі. Доставка по Києву здійснюється кур'єром або поштою, по Україні - «Новою поштою».